Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Częściowa specyfikacja Huawei MediaPad M5 ujawniona

Częściowa specyfikacja Huawei MediaPad M5 ujawniona

W popularnym benchmarku dostrzeżony został jeden z nowych tabletów marki Huawei. Dzięki temu poznaliśmy częściową specyfikację nadchodzącego Huawei MediaPad M5.

Według danych zgromadzonych przez benchmark GeekBench nadchodzący Huawei MediaPad M5 o oznaczeniu kodowym SHT-AL09 będzie przedstawicielem z wysokiego segmentu. Za sprawne działanie odpowiedzialny będzie Kirin 960 – SoC złożony z czterech rdzeni Cotex-A73 o taktowaniu 2,4 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz. Chip graficzny, w tym przypadku jest ośmiordzeniowe Mali-G71MP8. Układ będzie współpracował z 4-gigabajtową pamięcią RAM. Huawei SHT-AL09 podczas testów pracował pod kontrolą systemu Google Android w wersji 8.0 Oreo.

Ten zestaw przekłada się na 1905pkt w teście pojedynczego rdzenia, a także na 6617 punktów w teście wielu rdzeni. Ewidentnie zatem widać, że model przygotowany przez Huawei to wydajna propozycja, która zagwarantuje odpowiednią kulturę pracy.

Nadchodząca seria tabletów Huawei MediaPad M5 ma zawierać dwa modele — z ekranem o przekątnej 8.4”, jak również propozycję wyposażoną w 10.1-calowy wyświetlacz. Pod względem designu, chińskie nowości wyglądem nawiązują delikatnie do tabletów marki Samsung.

Dodaj komentarz