Serwis SwiatAndroid.pl tworzą dla Was:

 

Redaktor naczelna:

Weronika – nieco szalona z nutką romantyzmu, na co dzień wyznająca miłość nowym technologiom. Z początku były to oczywiście smartfony, w późniejszym czasie dołączyły do nich także tablety. Miłośniczka książek autorstwa Katarzyny Grocholi oraz Stephena Kinga. Brzmienie Opeth, Metallici i Marilyna Mansona porzuciła kilka lat temu, toteż podczas pracy towarzyszy jej twórczość Kazika, Strachów Na Lachy oraz happysad. Była redaktor największego w Polsce serwisu o tabletach i prowadząca wortal traktujący o branży GSM. Od niedawna PR Manager w ZOPO Mobile Polska. Z zamiłowania żona i matka.

Z redaktor naczelną serwisu SwiatAndroid.pl można się skontaktować pisząc na adres: weronika@swiatandroid.pl.

Redaktorzy:

Daniel – miłośnik muzyki wszelakiej, od brzmień klubowych po ciężki metal. Basista i DJ-chałturnik. Pracownik infolinii do spraw pomocy technicznej urządzeń mobilnych. Wolne chwile spędza przy horrorach literackich i kinematograficznych

Jakub – uczeń technikum informatycznego, wielbiciel najnowszych technologii i sportowych motocykli. Dawny właściciel strony o sprzęcie komputerowym, obecnie redaktor na SwiatAndroid. Zwolennik Androida, nałogowy “czytacz” i gracz, myślący człowiek, który nie daje się wykorzystywać przez ogromne korporacje. Lubi innym przekazywać zdobytą wiedzę, w ciekawy i prosty sposób.

Reklama:

W sprawie reklamy wiadomości e-mail proszę kierować na adres: piotrek@swiatandroid.pl.

DOOGEE S30

DOOGEE S30 IP68 5.0" HD MTK6737V 2GB RAM 16GB ROM 5580 mAh Android 7.0

kup online SKLEP

DOOGEE S60

DOOGEE S60 IP68 5.2" FHD HELIO P25 6GB RAM 64GB ROM 5580 mAh Android 7.0

kup online SKLEP

doogee bl7000

DOOGEE BL7000 4GB RAM 64GB ROM 7060mAh LTE

kup online SKLEP