Xiaomi Mi 9 SE (z pasmem LTE 20) już do kupienia w Europie

Xiaomi Mi 9 SE jest już dostępny w sklepie internetowym Alternate w Niemczech. Możesz kupić wersję międzynarodową z pasmem LTE 20 w cenie od 349 euro . Wkrótce smartfon będzie dostępny w innych sklepach, a także na polskim rynku.

Mimo że Xiaomi nadal nie sprzedaje oficjalnie swoich smartfonów w Niemczech, Xiaomi Mi 9 jest już od pewnego czasu dostępny w wielu znanych sklepach internetowych w tym kraju. Za flagowego smartfona Chińczyków obecnie należy zapłacić 449 euro.

Xiaomi Mi 9 SE, a zatem tańsza wersja flagowego smartfona ma mniejszy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 5,97 cala, który również wyświetla treści w FullHD+. Układ SoC zamiast Snapdragona 855 wykorzystywany jest słabszy Snapdragon 712 – ale to powinno wystarczyć wszystkim. Jest 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB wewnętrznej pamięci UFS 2.1.

To już pewne! Xiaomi Mi 9 SE zadebiutuje w Polsce

Cięcia względem flagowca są widoczne w głównym aparacie i akumulatorze. Chociaż Xiaomi Mi 9 SE ma potrójny aparat fotograficzny z tym samym 48-megapikselowym głównym czujnikiem, to jednak teleobiektyw i kamera szerokokątna są nieco gorsze. Akumulator jest również mniejszy niż w Xiaomi Mi 9. Jednak czujnik odcisków palców na wyświetlaczu jest również na wyposażeniu.

Niemniej jednak Xiaomi Mi 9 SE dobrze prezentuje się zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem zastosowanych podzespołów i może być uważany przez welu za tańszą alternatywę dla Xiaomi Mi 9.

Xiaomi Mi 9 oficjalnie. Piekielnie dobry i zarazem dobrze wyceniony flagowiec

źródło

Dodaj komentarz