Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Rusza przedsprzedaż międzynarodowego ZTE V5 (Red Bull)

Rusza przedsprzedaż międzynarodowego ZTE V5 (Red Bull)

Za pośrednictwem serwisu weibo, firma ZTE zapowiedziała rozpoczęcie przedsprzedaży międzynarodowego wariantu smartfonu ZTE V5, znanego również, jako ZTE Red Bull. Start w Chinach już jutro! Wersja dedykowana sieci China Unicom został wyceniony na 999 juanów, co po przeliczeniu daje nam około 500 złotych.

ZTE V5 / fot. producenta

ZTE V5 / fot. producenta

Międzynarodowy ZTE V5 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz OGS o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), który pokryty został taflą szkła Dragontrail. Moc obliczeniową zapewnia czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926 o taktowaniu 1,2 GHz. Za grafikę odpowiada układ Adreno 305, który wspierany jest przez 2-gigabajtową pamięć RAM. Pojemność pamięci wewnętrznej wynosi natomiast 8 GB.

Ponadto producent pokusił się o implementację 13-megapikselowego aparatu głównego z Exmor RS, przysłoną f/2.2, diodą doświetlającą LED i oprogramowaniem NeoVision3.0 V5. Na wyposażeniu znajdziemy również: 5-megapikselową kamerę frontową, moduł Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, podwójny slot kart SIM, port microUSB z funckją OTG, slot microSD z obsługą kart do 32 GB oraz akumulator o pojemności 2400 mAh. Całością o wymiarach 139 x 71 x 8,9 mm i wadze 165 g, zarządza Google Android 4.3 Jelly Bean wzbogacony o nakładkę NubiaUI 2.0 V5.

źródło: cnbeta

5 komentarzy do tej pory.

  1. Raul pisze:

    a u was bedzie ? po ile ?

  2. MST pisze:

    Czy to ma 2 głośniki i czy to będzie w PL?

  3. Jacob pisze:

    W takiej cenie to tylko brać :D!

  4. GieKa pisze:

    To będzie chyba wersja 3G. Co ciekawe z tego co widzę można też kupić wersję 4G LTE i to jeszcze taniej bo za 799,90 juanów. Tyle że ma tylko 1GB/4GB i 3G w chińskim standardzie. Ale jeśli ktoś mieszka w mieście z zasięgiem LTE i ten telefon obsługuje polskie częstotliwości to 3G mu niepotrzebne. Wtedy za niecałe 400 zł można mieć całkiem wypasiony telefon z LTE 🙂

    • GieKa pisze:

      Guzik z LTE w chińskiej wersji. 🙂 Ww. wersja 4G obsługuje TDD-LTE BAND38/39/40. U nas powinno być FDD 3/7/20 jeśli się nie mylę. Na TDD 38 ma kiedyś działać Aero2.

Dodaj komentarz