Za pośrednictwem serwisu weibo, firma ZTE zapowiedziała rozpoczęcie przedsprzedaży międzynarodowego wariantu smartfonu ZTE V5, znanego również, jako ZTE Red Bull. Start w Chinach już jutro! Wersja dedykowana sieci China Unicom został wyceniony na 999 juanów, co po przeliczeniu daje nam około 500 złotych.
Międzynarodowy ZTE V5 został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz OGS o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), który pokryty został taflą szkła Dragontrail. Moc obliczeniową zapewnia czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926 o taktowaniu 1,2 GHz. Za grafikę odpowiada układ Adreno 305, który wspierany jest przez 2-gigabajtową pamięć RAM. Pojemność pamięci wewnętrznej wynosi natomiast 8 GB.
Ponadto producent pokusił się o implementację 13-megapikselowego aparatu głównego z Exmor RS, przysłoną f/2.2, diodą doświetlającą LED i oprogramowaniem NeoVision3.0 V5. Na wyposażeniu znajdziemy również: 5-megapikselową kamerę frontową, moduł Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, podwójny slot kart SIM, port microUSB z funckją OTG, slot microSD z obsługą kart do 32 GB oraz akumulator o pojemności 2400 mAh. Całością o wymiarach 139 x 71 x 8,9 mm i wadze 165 g, zarządza Google Android 4.3 Jelly Bean wzbogacony o nakładkę NubiaUI 2.0 V5.
źródło: cnbeta




a u was bedzie ? po ile ?
Czy to ma 2 głośniki i czy to będzie w PL?
W takiej cenie to tylko brać :D!
To będzie chyba wersja 3G. Co ciekawe z tego co widzę można też kupić wersję 4G LTE i to jeszcze taniej bo za 799,90 juanów. Tyle że ma tylko 1GB/4GB i 3G w chińskim standardzie. Ale jeśli ktoś mieszka w mieście z zasięgiem LTE i ten telefon obsługuje polskie częstotliwości to 3G mu niepotrzebne. Wtedy za niecałe 400 zł można mieć całkiem wypasiony telefon z LTE 🙂
Guzik z LTE w chińskiej wersji. 🙂 Ww. wersja 4G obsługuje TDD-LTE BAND38/39/40. U nas powinno być FDD 3/7/20 jeśli się nie mylę. Na TDD 38 ma kiedyś działać Aero2.