Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» ZTE Grand S II dostrzeżony w AnTuTu

ZTE Grand S II dostrzeżony w AnTuTu

Na polskim rynku zadebiutował ostatnio ZTE Grand S Flex oferujący szybką transmisję danych w standardzie LTE, jednak o wiele ciekawszą propozycją może okazać się ZTE Grand S II. Model ten już po raz drugi został dostrzeżony w bazie danych AnTuTu Benchmark, sprawdźmy więc najnowsze doniesienia na jego temat.

ZTE Grand S II - AnTuTu / fot. gsminsider.com

ZTE Grand S II – AnTuTu / fot. gsminsider.com

Pod koniec ubiegłego miesiąca, dzięki AnTuTu Benchmark dowiedzieliśmy się o istnieniu ZTE Grand S II Dual, który zakończył test wydajnościowy z wynikiem 33357 punktów. Jak wspomniał wówczas Konrad, dopisek “Dual” sugeruje, że na rynku powinien pojawić się również tradycyjny model z pojedynczym slotem SIM. Dzisiaj te przypuszczenia się potwierdziły.

Źródłem najnowszych informacji, ponownie jest baza danych AnTuTu. Jednak tym razem, jedną z najbardziej popularnych aplikacji benchmarkowych, przetestowany został jednosimowy wariant ZTE Grand S II. Wynik? 34468 punktów, czyli o nieco ponad tysiąc więcej, co może to świadczyć o niemal identycznych specyfikacjach technicznych. Na co w takim razie możemy liczyć? Najprawdopodobniej na czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB pamięci operacyjnej RAM i 5,5-calowy wyświetlacz Full HD. Więcej na jego temat znajdziecie w odrębnym wpisie.

źródło: gsminsider

7 komentarzy do tej pory.

  1. Pique pisze:

    Pytanie – kiedy to się pojawi na rynku…pewnie człowiek osiwieć zdąży. Nawet zdjęć nie ma oficjalnych 🙁 mam nadzieję, że dosyć prędko ponieważ na rynku w sumie nie ma co kupić. LG G2 – brak microSD i 10GB pamięci??, xperie i ich ekrany… a samsung niech weźmie się za optymalizację swojej nakładki bo tego niedługo deskopowy i5 nie ruszy. Czekam na propozycje firm jak Huawei, ZTE, Zopo, Alcatel itp firm. Nawet MTK mi nie przeszkadza jeśli faktycznie będzie potrafił coś więcej niż tylko osiągać optymistyczne wyniki w benchmarkach.
    Pani Weroniko – Wiadomo coś o Huawe 3X, zopo 998? czy pojawią się one w naszym kraju?

    • Jacob pisze:

      Ja tak samo, jak kiedyś kupiłem LG GT540 Swift i zaraz po zakupie wsparcie się skończyło na androidzie 2.1 . Już więcej za żadne pieniądze nie wezmę LG, a tak samo jak kolega powyżej zastanawiam się nad “nie markowymi” smartfonami i Huawei Honor 3X będzie dla mnie idealną opcją ;). Niestety nadal nie podano daty jego premiery ani gdzie go można kupić 🙁

      • Pique pisze:

        Widzę kolega myśli podobnie jak ja 🙂 ja już mam dosyć tych markowych producentów którzy myślą że im wszystko można. Mam płacić za coś grubą kasę i mam iść na kompromisy? słaby ekran..ale to sony, mało pamięci…no ale to przecież Nexus. Nie dziękuję, całe szczęście są mniej markowi producenci którzy za mniejszą kasę odwalają zdecydowanie lepszą robotę. Kolega kupił Xperie Z1 – teraz narzeka na żółty ekran. Sam miałem chrapkę na LG G2, ale co ja zmieszczę na te śmieszne 10GB? po co kupowałem aplikacje w sklepie skoro muszę wybierać co zainstalować. Bawią mnie osoby które mówią – mam markowy fon to i mam aktualizacje 😀 no, ich logika mnie zastanawia w tym momencie 🙂
        Czekam na nie markowe urządzenia – będę wspierał chińską myśl techniczną 😛

        • Heniek pisze:

          dokladnie tak jak piszecie. mam nienajstarszy telefon komorkowego giganta jakim jest Samsung. jest to Galaxy Mini 2. smartfon posiada leciwy juz system w wersji 2.3.6. o aktualizacji mozna jedynie pomarzyc. w ogole to polityka marketingowa polskich sieci komorkowych to dramat.patrzac na oferty nie widze nic ciekawego dla siebie za rozsadne pienidze. co do telefonow z Chin… ostatnio kilka polskich firm zaczelo brandowac swoim logo chinskie telefony. rewelacja jesieni okazal sie telefon MyPhone Next, o ktorym w samych superlatywach wypowiada sie wiekszosc serwisow branzowych. telefon nieznacznie ustepuje parametrami od ZTE V987 ale mozna go nabyc w cenie nie przekraczajacej 680 zl.

          • Pique pisze:

            Samsung to już chyba sam nie może naliczyć tych swoich modeli. Mam nadzieje, że rodzime firmy nadal będą “produkować” swoje urządzenia, bo ceny są bardzo atrakcyjne a wykonanie, czy sama wydajność na wysokim poziomie.

    • Weronika pisze:

      ZOPO ZP998 zapewne będzie dostępny z ZOPOtel.pl. O Huawei nie mam na razie żadnych informacji.

Dodaj komentarz