ZOPO Speed 7C już oficjalnie

Według oficjalnych informacji ZOPO Speed 7C wydany zostanie w lutym tego roku. Jednak już teraz znamy pełną specyfikację techniczną tego modelu. Ponadto wiemy, że smartfon oferowany będzie w czterech wariantach. Osoby zainteresowane zakupem ZOPO Speed 7C będą miały do wyboru model wykończony bambusem i hebanem (wersje podstawowe). W sprzedaży dostępne będą także urządzenia z tylnym panelem wykonanym z czarnego drewna moreli oraz ze wzorem piór feniksa.

ZOPO Speed 7C napędzany jest przez procesor MediaTek MT6735, który składa się z czterech rdzeni zbudowanych w oparciu o architekturę ARM Cortex-A53. Nad grafiką czuwa układ Mali-T720MP2 oraz 2-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM, natomiast pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB, przy czym za pośrednictwem hybrydowego slotu możliwa jest jej rozbudowa o maksymalnie 64 GB.

Smartfon został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Ponadto producent zdecydował się na implementację 13-megapikselowego aparatu głównego (OmniVision OV13850) z diodą doświetlającą oraz kamery frontowej o matrycy 5 megapikseli (OmniVision OV5670).

Pozostała specyfikacja techniczna ZOPO Speed 7C obejmuje: moduł Wi-Fi, Bluetooth 4.0, odbiornik GPS z A-GPS i GLONASS, podwójny slot kart SIM i modem 4G LTE. Za zasilanie odpowiada natomiast akumulator o pojemności 2500 mAh. Konstrukcja o wymiarach 146.1 x 70.6 x 8.65 mm i wadze 136 g, pracuje w oparciu o Androida 5.1 Lollipop. Na przełomie marca i kwietnia planowana jest aktualizacja do wersji 6.0 Marshmallow.

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C / fot. producenta

ZOPO Speed 7C_5

Dodaj komentarz