Zadebiutował Vivo Z3i Standard Edition – dobry średniak z helio P60

Zadebiutował Vivo Z3i Standard Edition, a zatem dobry smartfon klasy średniej, w którym obecny jest układ SoC MediaTek helio P60, a także minimalistyczne wcięcie w ekranie.

Moc obliczeniową w Vivo Z3i Standard Edition zapewnia MediaTek helio P60, który jest układem SoC wytworzonym w 12-nanometrowym procesie technologicznym. Procesor ma cztery rdzenie ARM Cortex-A73 o częstotliwości taktowania 2.0 GHz i dodatkowe cztery na architekturze ARM Cortex-A53, których taktowanie wynosi 2.0 GHz. Grafika w tym przypadku, to ARM Mali-G72MP3 o częstotliwości taktowania dochodzącej do 800MHz.

SoC otrzymał wsparcie ze strony 6-gigabajtowej pamięci RAM. Z kolei z myślą o danych i aplikacjach użytkownika zastosowana została pamięć wbudowana o pojemności 128 GB (możliwość rozbudowy o maksymalnie 256 GB).

Vivo Z3i Standard Edition został wyposażony w wyświetlacz zajmujący, sporą część frontowego panelu, a to oznacza tylko jedno – obecny jest notch, a same ramki są bardzo smukłe. Wcięcie jest w kształcie kropli wody, co tylko potęguje pozytywne wrażenie.Wyświetlacz ma przekątną 6.3” i wykonany został w technologii IPS. Proporcje to oczywiście 19:9, a rozdzielczość jest niestandardowa, gdyż wynosi 2280 x 1080 pikseli.

Vivo Z3i Standard Edition oferuje również akumulator o ponadprzeciętnej pojemności 3315 mAh o wysokiej gęstości i z technologią szybkiego ładowania. Smartfon oferuje także port USB typu C, a także czytnik linii papilarnych. Specyfikacja obejmuje również zestaw dwóch aparatów na tylnej ścianie – 16MP ze światłem f/2.0 + 2MP, natomiast na froncie umieszczono kamerę o rozdzielczości 24 MP z Face Unlock.

Co zaskakujące, nowo wprowadzona wersja Vivo Z3i Standard Edition ma niemal taką samą specyfikację, jak Vivo Z3i. Jednak jedyną istotną różnicą jest to, że Vivo Z3i jest wyposażony w wyświetlacz AMOLED, podczas gdy Vivo Z3i Standard Edition ma panel LCD.

Wersja Vivo Z3i Standard Edition jest dostępna w kolorach takich jak: Aurora Blue, Dream Pink i Starry Night Black i została wyceniona na 1998 juanów. Aurora Blue i Millennium Pink są wariantami kolorystycznymi zarezerwowanymi dla Vivo Z3i i mają wyższą cenę – 2398 juanów.

źródło

Dodaj komentarz