Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Zadebiutował Teclast M30. Tani tablet z LTE i ekranem 10.1″

Zadebiutował Teclast M30. Tani tablet z LTE i ekranem 10.1″

Zadebiutował Teclast M30, tani tablet z ekranem o wysokiej rozdzielczości, modemem LTE, 10-rdzeniowym procesorem i aluminiową obudową.

W tablecie zdecydowano się zastosować wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2560 x 1600 i przekątnej 10.1”. Przy takiej konfiguracji zagęszczenie pikseli na cal wynosi około 275, co jest wartością całkiem przyzwoitą i zapewniającą komfortowe przeglądanie treści.

Teclast zdecydował się wykorzystać w tablecie Teclast M30 układ SoC złożony z 10-rdzeniowego procesora, jakim w tym przypadku jest MediaTek helio X27 z wydajnym układem graficznym. MediaTek helio X27 to 64-bitowa jednostka wyposażona w dwa rdzenie zbudowane w oparciu o architekturę ARM Cortex-A72 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,6 GHz, oferujące ultra wysoką wydajność, cztery rdzenie Cortex-A53 o taktowaniu 2,0 GHz oraz cztery rdzenie Cortex-A53 z zegarem 1,6 GHz.

W tym modelu współpracuje on z 4-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM, a na wszelkiego rodzaju dane i aplikacje zarezerwowane zostały 128GB pamięci wbudowanej z możliwością dalszego rozszerzenia poprzez wykorzystanie czytnika microSD.

Otrzymujemy zatem zestaw, który bez najmniejszego problemu powinien poradzić sobie z należytą kulturą pracy systemu Android 8.0 Oreo pod najczystszą postacią.

Wśród rozwiązań komunikacyjnych na pokładzie urządzenia znajdziemy: dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi pracujący w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, odbiornik GPS z A-GPS, GLONASS i BeiDou, podwójny slot kart SIM, modem LTE, a także port USB typu C.

Producent zdecydował się na zastosowanie akumulatora o pojemności 7300 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania o mocy 10W.

Teclast M30 został wyceniony na 169,99 dolarów.

źródło

Dodaj komentarz