Zadebiutował Redmi 8A Dual w nowym wariancie

Redmi 8A Dual był początkowo dostępny w dwóch wariantach –  2 GB + 32 GB i 3 GB + 32 GB. Teraz Xiaomi zaprezentowało nowy wariant RAM Redmi 8A Dual z 3GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Nowy wariant spodoba się budżetowym konsumentom poszukującym większej ilości miejsca. 

Oprócz konfiguracji pamięci RAM i pamięci, pozostałe specyfikacje Redmi 8A Dual pozostają takie same jak starsze warianty. Smartfon jest ulepszoną wersją Redmi 8A i jest wyposażony w funkcje, takie jak konfiguracja podwójnego tylnego aparatu, konstrukcja Aura XGrip, Snapdragon 439 SoC i bateria 5000 mAh.

Redmi 8A Dual jest wyposażony w ogromny akumulator o pojemności 5000 mAh, co pozwala użytkownikom na długie godziny użytkowania na jednym cyklu ładowania. Redmi po raz kolejny ustanowiło standard dla lepszej obsługi klienta, wprowadzając po raz pierwszy obsługę szybkiego ładowania o mocy 18W (poprzez USB typu C) w tym segmencie cenowym, a także umożliwiając znacznie lepsze zdjęcia dzięki dwóm obiektywom umieszczony na tylnym panelu – 13MP + 2MP.

Dzięki wyświetlaczowi Dot Notch HD+ o przekątnej 6,22 cala Redmi 8A Dual ma proporcje 19:9, co zapewnia ogólną ergonomię. Konstrukcja Aura Wave Grip przenosi ergonomię telefonu na zewnętrzną część obudowy, z drobnymi, teksturowanymi wzorami, które sprawiają, że niezwykle łatwo jest go chwycić, jednocześnie zmniejszając zbieranie odcisków palców do minimum.

Redmi 8A Dual wykorzystuje układ SoC Qualcomm Snapdragon 439 i jest dostępny w trzech wariantach – 2 GB / 32 GB, 3 GB / 32 GB i 3 GB / 64 GB, wyposażony w gniazdo 2 + 1 dual SIM z dedykowaną obsługą kart microSD, która umożliwia dalsze rozszerzenie pamięci do 512 GB. Redmi 8A zachowuje popularną funkcję, która pozwala użytkownikom odtwarzać radio FM bez konieczności podłączania słuchawek.

Cena Redmi 8A Dual 3GB + 64GB w Indiach jest ustalona na 8999 rupii indyjskich, a ten wariant będzie dostępny od 15 czerwca o godzinie 12:00 za pośrednictwem Mi.com, Amazon.in i punktów sprzedaży detalicznej. Tymczasem cena wariantu Redmi 8A Dual 2 GB + 32 GB wynosi 7499 rupii indyjskich, zaś cena 3 GB + 32 GB to 7999 rupii indyjskich.


Dodaj komentarz