Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Xiaomi Mi Pad 4 Plus – częściowa specyfikacja i warianty ujawnione

Xiaomi Mi Pad 4 Plus – częściowa specyfikacja i warianty ujawnione

W zeszłym tygodniu okazało się, że Xiaomi pracuje nad nowym tabletem z systemem Android o nazwie Mi Pad 4 Plus. Mamy na jego temat więcej informacji, w tym przekątną ekranu, warianty kolorystyczne, jak również konfigurację sprzętową.

Według najnowszych doniesień Xiaomi Mi Pad 4 Plus napędzany będzie przez 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 660, który składa się z czterech rdzeni Kryo 260 o częstotliwości taktowania 2,2 GHz i czterech rdzeni Kryo 260 z zegarem 1,8 GHz. Chip graficzny, którym jest w tym przypadku Adreno 512.

Podobnie jak Mi Pad 4, Mi Pad 4 Plus będzie dostępny w dwóch konfiguracjach. Podstawowy wariant tabletu będzie wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci. Droższa wersja Mi Pad 4 Plus będzie zawierała natomiast 4 GB pamięci RAM i 128 GB wbudowanej pamięci. Ponieważ Mi Pad 4 nie obsługuje rozszerzenia pamięci, mało prawdopodobne jest, że Mi Pad 4 Plus będzie wyposażony w czytnik kart microSD.

Treści w Xiaomi Mi Pad 4 Plus wyświetlane będa na 10-calowym ekranie o nieznanej jeszcze rozdzielczości. Zważywszy jednak, że Mi Pad 4 wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości WUXGA (1200 x 1920 pikseli, śmiało założyć można, że rozdzielczość w nadchodzącym tablecie będzie równie wysoka.

Zaplecze komunikacyjne ma przedstawiać się następująco: Bluetooth 5.0 LE, dwuzakresowe Wi-Fi 802.11ac, GPS z A-GPS i GLONASS, port USB typu C (standard 2.0), a także modem LTE.

źródło: mysmartprice

Dodaj komentarz