Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Xiaomi Mi MIX 4. Specyfikacja i cena

Xiaomi Mi MIX 4. Specyfikacja i cena

Nie da się ukryć, że seria Mi MIX od Xiaomi stała się jeszcze bardziej popularna dzięki ubiegłorocznemu modelowi, który został wyposażony w bezramkowy wyświetlacz i konstrukcję typu slider. Ponadto pierwsze smartfony 5G firmy zostały zaprojektowane na jego bazie. W każdym razie czekamy na model nowej generacji. I choć nie było poważnych przecieków, 91Mobiles zdecydowało się zebrać wszystkie istniejące informacje o Xiaomi Mi MIX 4.

Według źródła, Xiaomi Mi MIX 4 otrzyma flagowy układ SoC firmy Qualcomm, mianowicie Snapdragon 855. Ponieważ Xiaomi opuściło tylko trzy serie smartfonów (oryginalne Mi, MIX i CC), to całkiem logiczne, że firma umieści najlepszy sprzęt w środku. Ale podobno otrzyma tylko 6 GB pamięci RAM. Szczerze mówiąc, to wystarcza do stabilnego działania. Ale model MIX obecnej generacji oferuje do 12 GB pamięci.

Frontowy panel Xiaomi Mi MIX 4 będzie wypełniony po brzegi wyświetlaczem.Nadal nie wiadomo, która technologia zostanie wykorzystana przez Xiaomi do zapewnienia takiego projektu. Chodzi o to, że Xiaomi zademonstrowało już swoją technologię kamer w ekranie. Są więc wszelkie powody, by sądzić, że to rozwiązanie zostanie wprowadzone z tym smartfonem. Źródło donosi, że Xiaomi Mi MIX 4 będzie miał wyświetlacz o rozdzielczości 1440 × 3120 i PPI wynoszącym 537.

Na tylnym panelu Xiaomi Mi MIX 4 ma zostać umieszczony podwójny aparat. Chociaż niektórzy sadzą, że będzie on złożony z zestawu 48MP + 48MP, prawdopodobnie zostanie jednak wyposażony w kombinację czujników 48MP + 16MP. Z przodu zobaczymy popularną kamerę do selfie o rozdzielczości 32 MP.

Za wydajność energetyczną odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 4500 mAh i będzie obsługiwać szybkie i bezprzewodowe ładowanie poprzez USB typu C.

Xiaomi Mi MIX 4 powinien kosztować 57990 rupii, a zatem około 847 dolarów.

Dodaj komentarz