Xiaomi Mi MIX 3 będzie prawdziwym bezramkowym smartfonem

Chińska firma trudniąca się produkcją folii ochronnych na smartfony Blue V@Bangkeshi Benks, opublikowała na weibo grafikę folii dla nadchodzącego Xiaomi Mi MIX 3. Dzięki temu wiemy, że w nadchodzącym smartfonie obecny będzie frontowy panel niemal pozbawiony ramek.

Xiaomi ma niebawem zaprezentować swój czwarty smartfon z serii Mi Mix – Xiaomi Mi MIX 3. Prezes firmy ujawnił na IFA w Berlin, że smartfon zostanie zaprezentowany w październiku, a ostatnio pojawił się teaser sugerujący, że Mi MIX 3 zostanie wprowadzony do oferty 15 października.

Grafika zdradza, że Mi Mix 3 będzie wyposażony w wyjątkowo wąskie ramki i wysoki stosunek ekranu do powierzchni frontowego panelu. W przeciwieństwie do innych smartfonów z wąskimi ramkami, dolna ramka jest również bardzo wąska. Co więcej, na wyświetlaczu nie ma żadnego wcięcia, które jest zgodne z poprzednim raportem sugerującym, że telefon będzie miał mechanizm suwakowy .

Przesuwana część telefonu będzie zawierała kamerę frontową, głośnik do rozmów i inne czujniki. Jednak, aby wiedzieć na pewno, co jest na suwaku i jak działa mechanizm ślizgowy, będziemy musieli poczekać, aż Xiaomi zaprezentuje ten smartfon.

Dodaj komentarz