Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Xiaomi Mi 11 Ultra wygląda inaczej niż jakikolwiek inny smartfon

Xiaomi Mi 11 Ultra wygląda inaczej niż jakikolwiek inny smartfon

Xiaomi niedawno wprowadziło na rynek Mi 11 na całym świecie. Firma wypuści dwa kolejne smartfony premium z serii Mi 11. Poprzednie raporty sugerują, że te dwa urządzenia zostaną uruchomione jako Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra. Przed oficjalnym potwierdzeniem premiery wyciekły obrazy Mi 11 Ultra. Obrazy zostały najpierw zauważone przez programistów XDA, którzy pozyskali je z usuniętego już filmu z YouTube. Mi 11 Ultra, z numerem modelu M2102K1G, to wariant globalny, który wkrótce zostanie wprowadzony na rynek. Wyciekające zdjęcia pokazują, że Xiaomi Mi 11 Ultra będzie wyposażony w aparat z 120-krotnym zoomem. Obok zestawu z potrójną kamerą z tyłu znajduje się również mały wyświetlacz. Rzućmy okiem na obrazy Mi 11 Ultra, specyfikacje i inne szczegóły.

Mi 11 Ultra ma zostać uruchomiony w nadchodzących tygodniach. Przed oficjalną premierą wyciekły na żywo obrazy flagowego smartfona. Zgodnie z tymi obrazami, Mi 11 Ultra będzie wyposażony w potrójną konfigurację aparatu z tyłu. Wypukłość kamery jest masywna i mieści dwa duże czujniki obok obiektywu peryskopowego. 

Raport stwierdza, że ​​Xiaomi Mi 11 Ultra będzie wyposażony w główny czujnik 50 MP, ultraszerokokątny obiektyw 48 MP i peryskopowy teleobiektyw zmiennoogniskowy 48 MP. Moduł kamery w wariancie w kolorze czarnym ma również napis „120X, 12-120mm, 1: 1.95-4.1”. W opcji koloru białego moduł kamery ma po prostu tekst „120x Ultra Pixel AI Camera”. Zakłada się, że jeden z dwóch modeli jest prototypem, stąd inny tekst.

Zdjęcia pokazują również mały wyświetlacz obok modułu tylnej kamery. Specyfikacje są nieznane, ale może otworzyć dowolną aplikację w telefonie i może być przydatne podczas robienia selfie.

Z przodu urządzenie ma 6,8-calowy poczwórnie zakrzywiony wyświetlacz OLED. Ma rozdzielczość WQHD+ z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz. W wycięciu dziurkacza znajduje się przedni aparat 20 MP. Wyświetlacz jest również wyposażony w warstwę Corning Gorilla Glass Victus i stopień ochrony IP68. 

Inne specyfikacje obejmują chipset Qualcomm Snapdragon 888 i baterię 5000 mAh . Xiaomi Mi 11 Ultra obsługuje szybkie przewodowe 67W, szybkie bezprzewodowe 67W i odwrotne 10W bezprzewodowe. 

Dodaj komentarz