Xiaomi Mi 11 Ultra wygląda inaczej niż jakikolwiek inny smartfon

Xiaomi niedawno wprowadziło na rynek Mi 11 na całym świecie. Firma wypuści dwa kolejne smartfony premium z serii Mi 11. Poprzednie raporty sugerują, że te dwa urządzenia zostaną uruchomione jako Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra. Przed oficjalnym potwierdzeniem premiery wyciekły obrazy Mi 11 Ultra. Obrazy zostały najpierw zauważone przez programistów XDA, którzy pozyskali je z usuniętego już filmu z YouTube. Mi 11 Ultra, z numerem modelu M2102K1G, to wariant globalny, który wkrótce zostanie wprowadzony na rynek. Wyciekające zdjęcia pokazują, że Xiaomi Mi 11 Ultra będzie wyposażony w aparat z 120-krotnym zoomem. Obok zestawu z potrójną kamerą z tyłu znajduje się również mały wyświetlacz. Rzućmy okiem na obrazy Mi 11 Ultra, specyfikacje i inne szczegóły.

Mi 11 Ultra ma zostać uruchomiony w nadchodzących tygodniach. Przed oficjalną premierą wyciekły na żywo obrazy flagowego smartfona. Zgodnie z tymi obrazami, Mi 11 Ultra będzie wyposażony w potrójną konfigurację aparatu z tyłu. Wypukłość kamery jest masywna i mieści dwa duże czujniki obok obiektywu peryskopowego. 

Raport stwierdza, że ​​Xiaomi Mi 11 Ultra będzie wyposażony w główny czujnik 50 MP, ultraszerokokątny obiektyw 48 MP i peryskopowy teleobiektyw zmiennoogniskowy 48 MP. Moduł kamery w wariancie w kolorze czarnym ma również napis „120X, 12-120mm, 1: 1.95-4.1”. W opcji koloru białego moduł kamery ma po prostu tekst „120x Ultra Pixel AI Camera”. Zakłada się, że jeden z dwóch modeli jest prototypem, stąd inny tekst.

Zdjęcia pokazują również mały wyświetlacz obok modułu tylnej kamery. Specyfikacje są nieznane, ale może otworzyć dowolną aplikację w telefonie i może być przydatne podczas robienia selfie.

Z przodu urządzenie ma 6,8-calowy poczwórnie zakrzywiony wyświetlacz OLED. Ma rozdzielczość WQHD+ z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz. W wycięciu dziurkacza znajduje się przedni aparat 20 MP. Wyświetlacz jest również wyposażony w warstwę Corning Gorilla Glass Victus i stopień ochrony IP68. 

Inne specyfikacje obejmują chipset Qualcomm Snapdragon 888 i baterię 5000 mAh . Xiaomi Mi 11 Ultra obsługuje szybkie przewodowe 67W, szybkie bezprzewodowe 67W i odwrotne 10W bezprzewodowe. 

Dodaj komentarz