Xiaolajiao Red Hot Chili – ciekawy design i mocna specyfikacja za jedyne 115 dolarów

Jeżeli miałbym pomyśleć o niedrogim i wydajnym smartfonie, na myśl przychodzi mi Xiaomi Hongmi. Niestety dla Xiaomi, a dobrze dla nas, na rynku pojawia się kolejny tańszy gracz z równie mocną specyfikacją. Jest nim Xiaolajiao Red Hot Chili – czterordzeniowiec za 115 dolarów.

Xiaolajiao Red Hot Chili / źródło: zol.com.cn

Xiaolajiao Red Hot Chili / źródło: zol.com.cn

Red Hot Chili charakteryzuje się zastosowaniem 5-calowego wyświetlacza OGS w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Pod obudową o grubości 8,5 mm znajdziemy czterordzeniowy, energooszczędny układ MediaTek MT6582 o częstotliwości taktowania zegara wynoszącej 1,3GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM i 4GB wbudowanej na dane i aplikacje z możliwością rozszerzenia.

Na pokładzie nie zabrakło 13-megapikselowego aparatu fotograficznego z doświetlającą diodą LED i 5-megapikselowej kamery z przodu do przeprowadzania połączeń wideo. Standardem jest tu GPS, Bluetooth 4.0, WiFi b/g/n czy wsparcie dla dual SIM. W tym momencie urządzenie skierowane jest na rynek chiński, jednakże na oficjalnej stronie producenta widnieje wzmianka o wypuszczeniu wersji WCDMA. Zastosowany akumulator ma pojemność 1900mAh, a całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Jelly Bean.

źródło: zol.com.cn

6 komentarzy do tej pory.

 1. hksz pisze:

  ładny i spoko paramtery 🙂

 2. misteq pisze:

  http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Tuesday ale cena tylko brac 500zl z przesylka octa core

 3. Tomek pisze:

  ta cena (150$) za ZP998 to była jakaś pomyłka, też się napaliłem, ale cena już została skorygowana i ustalona na 275$

 4. GieKa pisze:

  Xiaolajiao rusza na podbój świata jako iLA.
  https://www.youtube.com/watch?v=EB-6211_EEE

Dodaj komentarz