Tak wygląda Xiaomi Mi MAX 3

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie bezramkowego Mi MIX 3, dzisiaj natomiast możemy podziwiać Xiaomi Mi MAX 3, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Z informacji umieszczonych na stronie TENAA wynika, że Xiaomi Mi MAX 3 napędzany będzie przez 8-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.8 GHz. W zależności od wariantu SoC wspierany będzie przez 3-, 4- lub 6-gigabajtową pamięć RAM. Magazyn danych stanowić będzie natomiast 32-, 64- lub 128-gigabajtowa pamięć wewnętrzna. Na pokładzie smartfona nie zabranie slotu microSD z obsługą kart o pojemności do 128 GB.

Na tylnym panelu zagości zestaw dwóch obiektywów, na froncie natomiast ulokowana zostanie 8-megapikselowa kamera dedykowana Selfie.

Pozostała specyfikacja techniczna Xiaomi Mi MAX 3 obejmuje pakiet rozwiązań komunikacyjnych, czytnik linii papilarnych oraz akumulator o pojemności 5500 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo, który prezentowany jest w rozdzielczości Full HD+ (2160 x 1080 pikseli), na 6.9-calowym ekranie o proporcjach 18:9.

Dodaj komentarz