Tak wygląda Ulefone Armor 5

Wiemy już jak będzie wyglądał Ulefone Armor 5, czyli pierwszy na świecie smartfon typu rugged, w którym producent zdecydował się zastosować ekran z wcięciem (notch).

Firma Ulefone ujawniła wygląd i częściową specyfikację techniczną nadchodzącego smartfona zamkniętego w pancernej obudowie. Mowa o Ulefone Armor 5, który już w najbliższym czasie powinien trafić do sprzedaży. Co zatem o nim wiadomo?

Jak już wspomniałam na chwilę obecną znana jest jedynie część parametrów technicznych. Pewne jest natomiast że Ulefone Armor 5 wyposażony zostanie w 5.85-calowy wyświetlacz z wcięciem (notch). Moc obliczeniową zapewni układ MediaTek helio P23, który składa się z ośmiu rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2.0 GHz. Nad grafiką czuwać zatem będzie dwurdzeniowy chip Mali-G71MP2. Niestety na temat zastosowanej pamięci RAM, jak i tej na dane, producent milczy.

Wiemy natomiast, że na tylnym panelu modelu Armor 5 osadzony zostanie aparat główny z podwójnym obiektywem (16 Mpix + 5 Mpix), a także okrągły czytnik linii papilarnych. Energię dostarczy zaś akumulator o pojemności 5000 mAh. Całość zamknięta zostanie w obudowie o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne (IP68).

Dodaj komentarz