Wygląd OnePlus 7 ujawniony. Nie będzie trzech aparatów i kamery pop-up

Według najnowszego przecieku OnePlus 7 nie zostanie wyposażony w trzy aparaty na tylnym panelu, a także zabraknie pozbawiony kamery Selfie typu pop-up. A to dlatego, że te nowinki technologiczne zostaną zarezerwowane dla droższego OnePlus 7 Pro.

onePlus 7 podąża natomiast tym samym projektem co OnePlus 6T i brakuje mu wyskakującego przedniego aparatu. Jedyną zmianą w projekcie jest lampa błyskowa LED zintegrowana z modułem podwójnej kamery w OnePlus 7, podczas gdy OnePlus 6T ma ją poza modułem. Ponadto konfiguracja tylnej kamery w OnePlus 7 wydaje się bardziej wystająca niż OnePlus 6T. Według raportu OnePlus 7 ma 157,7 x 74,8 x 8,1 mm (z modułem 9,5 mm). W przeciwieństwie do poprzednich przecieków , te rendery pokazują podwójną konfigurację tylnej kamery w OnePlus 7. Oczekiwano, że będzie ona składała się jednak z trzech elementów.

W wyświetlaczu obecne będzie wycięcie w kształcie kropli wody, w którym znajduje się przednia kamera. Raport wskazuje, że OnePlus 7 będzie wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz, który jest nieco mniejszy niż wyświetlacz OnePlus 6T. Poza drobnymi zmianami w projekcie, pozostałe rzeczy pozostają takie same w OnePlus 7, jak u jego poprzednika. Porty i przyciski również zajmują w tym samym miejscu.

Rendery nie ujawniają fizycznego czujnika odcisków palców, co oznacza, że ​​OnePlus 7 otrzymuje także czytnik linii papilarnych In-display.

Zgodnie z poprzednimi przeciekami, OnePlus 7 byłby wyposażony w wyświetlacz Optic AMOLED o rozdzielczości FHD+, wydajny układ SoC Snapdragon 855, 6GB pamięci RAM w przypadku standardowego wariantu, 10GB w wersji mocniejszej (podobnie jak w OnePlus 6T McLaren Edition). Wydajność energetyczną ma zagwarantować akumulator o pojemności 4150 mAh ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania, a smartfon po wyjęciu z pudełka będzie pracował pod kontrolą systemu Android Pie z OxygenOS.

Dodaj komentarz