Wygląd Huawei Y7 (2018) ujawniony

Huawei Y9 (2018) już nie ma przed nami żadnych tajemnic, gdyż kilka dni temu producent postanowił jeszcze przed oficjalną prezentacją opublikować wszystkie informacje na jego temat. Teraz przyszedł czas na nowy model – Huawei Y7 (2018).

Nadchodzący Huawei Y7 (2018) ma być poprawionym modelem z ubiegłego roku, dlatego też jego wyposażenie nie będzie imponujące, aczkolwiek dla większości użytkowników powinno okazać się wystarczające. Co ważne, producent postawi na nowe rozwiązania, a zatem model ten może cieszyć się sporym zainteresowaniem w segmencie niskobudżetowym.

Najważniejszą zmianą jest oczywiście zastosowanie wyświetlacza o proporcjach 18:9. Nie powinno to jednak być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż w ostatnim czasie wysoko postawieni pracownicy Huawei poinformowali, że wspomniane proporcje zastąpią w tym roku klasyczne 16:9 w każdym segmencie.

Na ten moment specyfikacja techniczna nie jest jeszcze znana, ale nie zdziwiłabym się, gdyby producent zdecydował się na zastosowanie jakiegoś taniego układu SoC firmy Qualcomm, występującego w połączeniu z 3GB pamięci RAM, a na dane zarezerwowane zostanie 32GB. Obraz prezentowany powinien wtedy być w rozdzielczości HD+ (1440 x 720 pikseli), na ekranie o przekątnej dochodzącej maksymalnie do około sześciu cali. No i oczywiście powinien być akumulator o pojemności minimum 4000 mAh.

Huawei Y9 (2018) oficjalnie 15 marca. Producent jednak już teraz ujawnił wygląd i specyfikację

źródło: androidheadlines

Dodaj komentarz