Vivo V11 Pro może teraz nagrywać filmy w 4K

Czasami aktualizacje oprogramowania mogą przynieść funkcje, których nie można by się spodziewać, gdyby nie zmiana sprzętu. Tak jest w przypadku Vivo V11 Pro, najnowszego smartfonu z wyższej półki.

Dzięki nowej aktualizacji udostępnionej przez producenta, smartfon może teraz nagrywać filmy w rozdzielczości 4K, mimo że nie ma ich w dzienniku zmian. Należy jednak pamiętać, że filmy 4K nie są wspomagane stabilizacją optyczną (ani z EIS, który jest dostępny w rozdzielczości 1080p).

Aktualizacja 1.7.6 (Funtouch OS oparty na systemie Android Oreo) waży 151 MB, więc zalecamy jej pobranie, w zasięgu sieci WiFi, aby ograniczyć koszta związane z pakietowa transmisją danych. Poza nagrywaniem wideo 4K, zgodnie z dziennikiem zmian, nowa aktualizacja Vivo V11 Pro zawiera także nowy Smart Launcher, który integruje różne usługi w postaci kart. Dzięki niemu łatwiej będzie tworzyć skróty do szybkich akcji. Aktualizacja zawiera ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa i stabilności systemu, a także optymalizacji ekranu dotykowego.

Vivo V11 Pro został niedawno wprowadzony na rynek w Indiach z całkiem dobrym zestawem kamer złożonym z podwójnego sensora o rozdzielczości 12 (f/1.8) i 5 MP (f/2.4). Ponadto ma wyświetlacz o przekątnej 6,41 cala, rozdzielczości Full HD + i czytniku linii papilarnych (wbudowany). Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 660 wspierany przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane.

źródło: gsmarena

Dodaj komentarz