Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Vido M87 – tablet dla wymagających dostępny w sprzedaży

Vido M87 – tablet dla wymagających dostępny w sprzedaży

Nie tak dawno Weronika pisała o zapowiedzi nowego chińskiego poręcznego tabletu dla wymagających od Vido. Dziś Vido M87 trafił oficjalnie do sprzedaży. Wstępnie mogę zdradzić wam jedną ciekawostkę – deklarowana cena jest bardzo atrakcyjna. Zadbano tutaj również o wygląd, więc M87 prezentuje się bardzo elegancko.

Vido M87 / fot. producenta

Vido M87 / fot. producenta

Najnowszy M87 został wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli wykonany w technologi LTPS. Napędzany jest ośmiordzeniowym procesorem MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz, który wspomagany jest przez 2 GB pamięci RAM. Znajdziemy tutaj również 8-megapikselowy i 5-megapikselowy aparat.

Oprócz tego Vido został wyposażony w 8/16/32 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej na dane użytkownika, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Całość opiera się na Androidzie 4.4 KitKat. Na wyposażeniu znajdziemy również Bluetooth w wersji 4.0, Wi-Fi oraz GPS. Zastosowany akumulator ma pojemność 3000 mAh. Dodatkowo Vido posiada modem 3G oraz port USB. Co ciekawe jego grubość do zaledwie 8,2 mm, a waga wynosi 266 gramów.

Zamówienia można już składać na oficjalnej stronie producenta, a jak wyżej już wspominałem, cena wynosi zaledwie 999 juanów, czyli około 160 dolarów, co czyni z Vido M87 urządzenie, którym naprawdę warto się zainteresować. Mi osobiście nowy Vido przypomina większą 7-calową wersję OPPO Find 7.

źródło : gizmochina

Dodaj komentarz