UMIDIGI One wspiera globalne pasma LTE i ma ekran, jak w iPhone X

UMIDIGI One to nadchodząca nowość chińskiego producenta, która zadebiutuje globalnie. Phablet zostanie wyposażony między innymi w ekran o proporcjach 18:9 i czujnik biometryczny zintegrowany z przyciskiem zasilania.

UMIDIGI One wyposażony został w wyświetlacz z wycięciem i okalany wąskimi ramkami, dzięki czemu producent mógł pozwolić sobie na zastosowanie proporcji 18:9. Na froncie nie zdecydowano się osadzić żadnych fizycznych przycisków, dzięki czemu można cieszyć się pełnym wyświetlaczem o przekątnej 5.9 cala.

Czytnik linii papilarnych został przesunięty na prawą stronę i jest zintegrowany z przyciskiem zasilania – jednym kliknięciem przycisku zasilania wybudzisz telefon i bezpiecznie go odblokowujesz. I choć jest to zaleta, to jednak warto mieć na uwadze, że czujnik biometryczny nie jest aktywny.

​​UMIDIGI One otrzymał certyfikaty CE i FCC, co oznacza, że wejdzie między innymi na rynek amerykański i wspiera globalne pasma LTE. A zatem ​​UMIDIGI One będzie pierwszym smartfonem firmy UMIDIGI, który wejdzie na kilka nowych rynków, w tym w USA, Australii, Brazylii, Kanadzie i Indiach.

Na ten moment nie mamy więcej informacji na temat ​​UMIDIGI One, ale producent wspomina, że smartfon ma mieć wiele wspólnego z modelem UMIDIGI Z2.

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. Kacper napisał(a):

    Nigdy wiecej Umidigi, ta marka to jakas porazka. O ile na papierze wygladaja ich telefony dobrze tak w rzeczywistosci to sprzety niewarte tych pieniedzy, kiepskie baterie i TRAGICZNE aparaty!!! jeden wielki syf

Dodaj komentarz