Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Teclast M8 8.4 ma świetny ekran, ale reszta pozostawia wiele do życzenia

Teclast M8 8.4 ma świetny ekran, ale reszta pozostawia wiele do życzenia

Pod koniec sierpnia zostanie wprowadzony do sprzedaży nowy 8,4-calowy tablet z Androidem marki Teclast – Teclast M8 8.4, który wyceniony został już teraz na około 145 dolarów.

Z jednej strony Teclast to tani tablet, który może pochwalić się 8,4-calowym ekranem o rozdzielczości 2560 x 16000 pikseli dostarczonym przez firmę Sharp, a także GB pamięci RAM w tym przedziale cenowym też nie jest złe. Jest nawet port USB typu C i akumulator o pojemności 4800 mAh zapewniający do ośmiu godzin na jednym ładowaniu.

Z drugiej strony Teclast M8 8.4 jest napędzany tylko czterordzeniowym procesorem Allwinner A63 o częstotliwości taktowania na poziomie 1,8 GHz, który jest zdecydowanie poniżej standardów przyjętych w 2019 roku, choć nieco ratuje go wparcie ze strony 3 GB pamięci RAM. Na dane zarezerwowano 32 GB pamięci, co wystarczy na system operacyjny i niektóre aplikacje, a obsługa kart microSD o pojemności do 128 GB pozwoli zainstalować resztę niezbędnych aplikacji i gier.

Najgorsze jest jednak to, że tablet pracuje pod kontrolą leciwego systemu Android 7.1 Nougat. Rozczarowuje także jednozakresowy moduł sieci bezprzewodowej WiFi i Bluetooth 4.0.

Teclast M8 8.4 ma przynajmniej głośniki stereo, przedni aparat 2MP i tylny aparat 5MP, a także gniazdo słuchawkowe.

Podczas gdy Teclast M8 8.4 z pewnością będzie miał świetny ekran za bardzo małe pieniądze, główne podzespoły pozostawiają zbyt wiele do życzenia, aby moim zdaniem był to 8-calowy tablet wart rozważenia w drugiej połowie 2019 roku.

źródło

Dodaj komentarz