Tablety Alldocube kupisz w naszym sklepie SwiatKomorek.pl

Miło mi poinformować, że już niebawem w ofercie naszego sklepu pojawią się produkty marki Alldocube, a zatem jednej z trzech wiodących marek tabletów z Androidem w Chinach.

Alldocube to marka należąca do ShenZhen Alldocube Science and Technology Co., Ltd. Utworzona w 2004 roku linia produktów Alldocube obejmuje teraz komputery, tablety z systemem Android, odtwarzacze MP3 i MP4, a także czytniki książek elektronicznych i inne zaawansowane gadżety high-tech. Alldocube jest jedną z trzech wiodących marek tabletów z Androidem w Chinach.

Tablety marki Alldocube będziecie mogli zakupić w naszym sklepie internetowym SwiatKomorek.pl, a także za pośrednictwem platformy handlowej Allegro.

Od 10 lat specjalizujemy się w importowaniu wysokiej klasy elektroniki użytkowej z Chin. Nasza działalność rozpoczęła się 1 czerwca 2006 roku, kiedy to jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce, multimedialne odtwarzacze MP4, sygnowane logo firmy Ainol. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowanie ze strony klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej oferty o tablety Ainol.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju było otwarcie sklepu stacjonarnego w Warszawie, a w późniejszym czasie nawiązanie współpracy z cenioną w Chinach firmą Vido (wcześniej Yuandao i Window), która istnieje na rynku od 2005 roku i dostarcza wysokiej jakości sprzęt. Tym oto sposobem w naszym portfolio produktów znalazły się wydajne tablety z systemem Google Android, które oferowaliśmy w przystępnych cenach.

W listopadzie 2013 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki ZOPO, której właścicielem jest prężnie rozwijającą się firma Shenzhen Zorp Communications-equipment Limited Company. Nieco ponad rok później, bo w grudniu 2014 roku naszą działalność mającą na celu rozpowszechnienie chińskiej elektroniki w Polsce, doceniła firma DOOGEE. Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem produktów DOOGEE w naszym kraju. Z kolei w listopadzie 2015 roku rozszerzyliśmy ofertę produktową o smartfony i phablety marki HOMTOM.

Teraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich użytkowników otworzyliśmy sklep internetowy, w którym znajdują się nie tylko telefony, ale także akcesoria oraz części serwisowe. Miło nam również poinformować, że korzystając z 10-letniego doświadczenia w importowaniu różnego rodzaju urządzeń z Chin, nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi producentami z Państwa Środka. Od teraz jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów Oukitel, Blackview oraz Umi.

Dodaj komentarz