Specyfikacje OnePlus Z ujawniona

Mówi się, że OnePlus Z jest nadchodzącym telefonem średniej klasy i powszechnie uważa się, że zadebiutuje  oficjalnie w lipcu. Został niedawno zauważony na platformie Geekbench z pamięcią RAM, wersją Androida i szczegółami dotyczącymi układu SoC. 

Teraz, przed ogłoszeniem, telefon został zauważony w ankiecie Payback, która została wysłana do wielu użytkowników przez firmę badawczą i została udostępniona przez jednego z użytkowników DesiDime.com. Ujawniło to pełną specyfikację i cenę OnePlus Z, chociaż pseudonim nie jest wyraźnie wymieniony. Osobno AndroidCentral informuje, że premiera OnePlus Z jest zaplanowana na 10 lipca.

Według ankiety, OnePlus Z ma zostać wyceniony na 24990 rupii indyjskich za model 6 GB + 128 GB. Model wyższej klasy z 12 GB pamięci RAM powinien kosztować nieco więcej.

Specyfikacje OnePlus Z

Według wykazu w ankiecie OnePlus Z ma 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz i czujnik odcisków palców dla bezpieczeństwa. Będzie napędzany przez układ Snapdragon 765 w połączeniu z kartą graficzną Adreno 620, pamięcią 6 GB i 128 GB. Jednak może istnieć również model 12 GB pamięci RAM, jak sugeruje to lista Geekbench. Słuchawka będzie obsługiwać 5G. 

Nie ma wzmianki o ładowaniu bezprzewodowym ani o stopniu ochrony IP, więc mogą nie być dostępne, aby obniżyć ceny.

Pod względem fotograficznym OnePlus Z ma potrójną konfigurację aparatu z głównym czujnikiem 64MP, wtórnym aparatem 16MP i trzecim czujnikiem 2MP. Będzie miał 16-megapikselowy aparat do robienia selfie umieszczony w wycięciu. Energię dostarczy akumulator o pojemności 4300 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30W.

Dodaj komentarz