Specyfikacja Redmi K30 ujawniona

Nowe zdjęcia Redmi K30 pokazują, że wyświetlacz rzeczywiście będzie miał częstotliwość odświeżania 120 Hz, jak głosi plotka. Byłby to również pierwszy smartfon Redmi z obsługą 5G, co firma już potwierdziła.

Widzieliśmy wcześniej zdjęcia Redmi K30 , które ujawniły, że ma z przodu wycięcie na dwa aparaty do selfie, podobne do Samsunga Galaxy S10+. Teraz zdjęcia pokazują również wycięcie aparatu z dwoma selfie i dostarczają więcej szczegółów, takich jak rozmiar wyświetlacza, rozdzielczość i częstotliwość odświeżania. Staje się to wkrótce po tym, jak dyrektor generalny Xiaomi Lei Jun potwierdził, że Redmi K30 zadebiutuje w grudniu, a wariant Pro pojawi się w przyszłym roku. Jednak nie ma jeszcze konkretnej daty premiery.

Oprócz ujawnienia szczegółów dotyczących wyświetlacza, zdjęcia ujawniają również niektóre specyfikacje Redmi K30. Wycięcie aparatu z dwoma aparatami jest wyraźnie widoczne i znajduje się w prawym górnym rogu wyświetlacza. Projekt telefonu nie jest jednak widoczny, ponieważ został zabezpieczony specjalnym etui. Na szczęście użytkownik udostępnił obrazy przedstawiające informacje o systemie.

Redmi K30 będzie miał 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ i wysoki współczynnik kształtu. Częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 120 Hz, czyli więcej niż oferuje OnePlus 7T. Użytkownicy będą mogli zmienić częstotliwość odświeżania nawet na 60 Hz w celu oszczędzania baterii. Sama opcja ujawnia, że ​​niższa częstotliwość odświeżania może poprawić żywotność baterii. Chipset Snapdragon nie został ujawniony, ale jest połączony z procesorem graficznym Adreno 618. Oznacza to, że telefon ma procesor Snapdragon 730 lub 730G.

About Phone potwierdza, że ​​telefon jest rzeczywiście nazwany Redmi K30 i ujawnia, że ​​działa na MIUI 11 w wersji 9.11.18. Telefon ma 64 GB wbudowanej pamięci, co powinno być początkową konfiguracją. Jednak nie ma informacji o pamięci RAM ani baterii. Grudzień jest już za kilka tygodni, więc wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły.

Dodaj komentarz