Specyfikacja Realme Race ujawniona: Snapdragon 888, szybkie ładowanie 125 W i więcej

Premiera Realme Race jest nieuchronna i będzie to pierwszy flagowy smartfon firmy na 2021 rok. Jak dotąd firma nie ogłosiła jeszcze daty premiery i nie wiadomo, czy smartfon pojawi się globalnie. W zeszłym miesiącu wiceprezes Realme Xu Qi Chase przedstawił kluczowe specyfikacje i projekt Realme Race. Telefon będzie wyposażony w cztery aparaty  z czujnikiem głównym 64MP i układ SoC Qualcomm Snapdragon 888 SoC. Teraz Ice Universe przedstawił kilka bardziej interesujących szczegółów dotyczących specyfikacji Realme Race na Weibo.

Po raz pierwszy zauważony przez MySmartPrice post Weibo autorstwa tipstera Ice Universe ujawnia, że ​​specyfikacje Reame Race będą obejmować baterię o pojemności 5000 mAh, chipset Snapdragon 888 i 12 GB pamięci RAM. Warto zauważyć, że smartfon będzie również wyposażony w superszybkie ładowanie o mocy 125 W, które naładuje urządzenie w ciągu kilku minut.

W wycieku znalazło się również zdjęcie telefonu, który wygląda jak OPPO Ace 2. W rzeczywistości typer osobno stwierdził, że Realme Race to ulepszona wersja OPPO Ace 2, która została uruchomiona w Chinach. Jeśli telefon Realme jest rebrandingiem Ace 2, możemy spekulować, że będzie wyposażony w okrągły moduł tylnej kamery i dziurkowany wyświetlacz.

Data premiery Realme Race nie została jeszcze ogłoszona, ale biorąc pod uwagę, że firma ogłosiła, że ​​będzie jedną z pierwszych, które wypuszczą urządzenie z napędem Snapdragon 888, spodziewamy się, że wyścig zostanie oficjalny pod koniec tego miesiąca. Xiaomi wypuściło już Mi 11 z flagowym chipsetem, podczas gdy sub-marka Vivo iQOO ogłosiła w poniedziałek flagowy telefon iQOO 7 . Spodziewamy się, że w nadchodzących dniach dowiemy się więcej o premierze Realme Race.

Dodaj komentarz