Specyfikacja i data premiery OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro

W maju OnePlus zaprezentował flagowe modele – OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Teraz, zgodnie z rocznym harmonogramem, wkrótce zadebiutują następcy tych urządzeń. Obydwa smartfony będą miały sporo ulepszeń i zadebiutują na rynku jako OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro.

Więc jeśli jesteś zainteresowany nadchodzącymi flagowcami OnePlus, to w tym materiale znajdziecie wszystkie plotki, dotyczące OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro.

OnePlus 7 zadebiutował z wycięciem w kształcie kropli wody, podczas gdy OnePlus 7 Pro prezentuje pełnoekranowy projekt z minimalną ramką wokół ekranu. Jeśli chodzi o warianty „T” tych flagowców, oczekuje się, że będą kontynuować projekty swoich poprzedników – 7T będzie miał wycięcie, podczas gdy 7T Pro powinien mieć wyświetlacz zajmujący niemal cały front. Mówi się, że oferują ten sam rozmiar ekranu, co ich poprzednicy. Przypomnijmy, OnePlus 7 oferuje 6,41-calowy wyświetlacz, a model Pro ma 6,67-calowy panel. Oczekuje się, że dwa nadchodzące smartfony będą wykorzystywać panele AMOLED i będą zabezpieczone przez Gorilla Glass 5 firmy Corning.

Możemy się spodziewać, że OnePlus wyposaży OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro w najwyższej klasy układ SoC Qualcomm, Snapdragon 855+. Nowy chipset oferuje nieco wyższą częstotliwość taktowania – 2,96 GHz w porównaniu do 2,84 GHz w SD855. Nowy procesor zwiększy wydajność jednowątkową o 4,2 procent, a szybkość taktowania GPU jest o 15 procent wyższa. Jeśli chodzi o pamięć RAM i warianty pamięci na dane, 7T ma być dostępny w dwóch wersjach: 6 GB + 128 GB i 8 GB + 256 GB. Natomiast OP7 Pro może być oferowany w wersjach 6 GB + 128 GB, 8 GB + 256 GB i 12 GB + 256 GB. Więc prawdopodobnie nie będzie żadnych zmian w konfiguracjach.

Popularny typer Evan Blass, znany również jako @evleaks, opublikował szkice nadchodzącego flagowca OnePlus na druga połowę roku, który będzie miał z tyłu okrągły moduł kamery. Ostatnie rendery pokazały, że OnePlus 7T będzie miał potrójny tylny aparat umieszczony w okręgu, więc będzie to mile widziana zmiana dla kupujących. Warto zauważyć, że konfiguracja aparatów będzie również oznaczona znakiem „Zaprojektowany przez OnePlus”. Nie jest jeszcze jasne, czy 7T Pro będzie miał też trzy aparaty, czy też otrzyma o jeden więcej, jak na flagowca przystało.

Jeśli chodzi o przedni aparat, mniejszy model będzie miał aparat do selfie umieszczony we wycięciu, a większy będzie w wyskakującym module na górnej krawędzi.

Jeśli chodzi o inne specyfikacje OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro, nadchodzące flagowce mogą być wyposażone w nieco większe akumulatory niż ich poprzednicy. Możemy również oczekiwać, że firma wprowadzi nowe warianty kolorystyczne dla tych telefonów. Mówi się również, że OnePlus 7T McLaren Senna Edition jest w przygotowaniu.

Jeśli wierzyć przeciekom, premiera OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro może nastąpić już 26 września , a sprzedaż rozpocznie się 15 października. Niestety cena OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro nie jest w tym momencie znana.

Dodaj komentarz