Specyfikacja aparatów OnePlus Nord ujawniona

 Aparaty zastosowane w  OnePlus Nord zostały już w pełni ujawnione przed premierą telefonu  w Indiach 21 lipca. Firma  oficjalnie ujawniła wszystkie aparaty, które zostaną umieszczone z tyłu i z przodu. 

OnePlus mówi również, że oba aparaty do selfie wykorzystują sztuczną inteligencję i technologię długiego czasu naświetlania i pozwolą zrobić jasne selfie z niskim poziomem szumów w warunkach słabego oświetlenia.

Zestaw czterech aparatów w OnePlus Nord będzie zawierał główny czujnik Sony IMX586 48 MP z przysłoną f/1,75 i obsługą OIS, ultraszerokokątny 8 MP, czujnik głębi 5 MP i czujnik makro do zbliżeń. Firma potwierdziła również, że Nord będzie wyposażony w główny aparat do selfie o rozdzielczości 32 MP, któremu towarzyszy ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 105 stopni.

OnePlus twierdzi, że  Sony IMX586 jest dobrym wyborem, ponieważ firma od jakiegoś czasu pracuje z czujnikiem i opracowała szereg ulepszeń oprogramowania, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości aparatu. OnePlus Nord to także pierwszy telefon OnePlus wyposażony w dwa aparaty do selfie. 

Jeśli chodzi o wszystko inne, potwierdzono, że OnePlus Nord jest wyposażony w wyświetlacz Fluid AMOLED i  chipset Qualcomm Snapdragon 765G. Mówi się, że zawiera do 12 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, których nie można dalej rozbudowywać. Prawdopodobnie będzie działać na systemie operacyjnym Android 10 z OxygenOS. W celu zapewnienia bezpieczeństwa telefon powinien mieć wbudowany czytnik linii papilarnych. Energię dostawcy akumulator  4115 mAh i ma obsługiwać szybkie ładowanie 30 W. OnePlus Nord będzie miał szklany tył z pionową konfiguracją kamery.

Dodaj komentarz