Ruszyła przedsprzedaż Lenovo VIBE Shot

W Chinach wystartowała dzisiaj przedsprzedaż Lenovo VIBE Shot. Na chwilę obecną smartfon oferowany jest wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym firmy Lenovo. Cena ustalona przez producenta wynosi 1799 juanów. Premiera rynkowa zaplanowana została na 22 maja bieżącego roku.

Lenovo Vibe Shot / fot. mxphone

Lenovo Vibe Shot / fot. mxphone

Lenovo VIBE Shot charakteryzuje się 16-megapikselowym aparatem głównym z sensorem BSI, laserowym autofocusem oraz funkcją optycznej stabilizacji obrazu, który wspierany jest przez trzy diody doświetlające. Do dyspozycji użytkownika oddany został również fizyczny spust migawki. Za wydajność odpowiada 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 z układem graficznym Adreno 405, który wspierany jest przez 3-gigabajtową pamięć RAM. Z kolei magazyn danych stanowi 32-gigabajtowa pamięć wewnętrzna z możliwością rozbudowy poprzez slot microSD obsługujący karty o pojemności do 128 GB.

Smartfon został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Konfigurację dopełniają: 8-megapikselowa kamera frontowa, modem 4G LTE oraz wbudowany akumulator o pojemności 2900 mAh.

źródło: własne

4 komentarze do tej pory.

  1. TroMar pisze:

    Można poprosić o jakiś link? Więcej szczegółów, a nie na tzw: “odpie*dol”?

  2. ddf pisze:

    Masz w tekscie w cenie link

  3. Heniek pisze:

    martwi ciągły brak oficjalnego kanału dystrybucji smartfonów Lenovo w Polsce…

Dodaj komentarz