Redmi Note 8 Pro Twilight Orange zaprezentowany

Xiaomi ogłosiło nowy wariant kolorystyczny dla Redmi Note 8 Pro . Po wypuszczeniu telefonu w kolorze Ocean Blue w listopadzie Xiaomi wypuściło teraz Redmi Note 8 Pr w kolorze pomarańczowym – Twilight Orange. 

Nowy wariant kolorystyczny Twilight Orange dołączył teraz do kolorów Ocean Blue, Shadow Black, Gamma Green i Halo White. Nie jest jasne, czy nowa opcja pojawi się poza krajem producenta. Oprócz nowego koloru wszystko w Redmi Note 8 Pro pozostaje takie samo.

Specyfikacja Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro ma 6,53-calowy wyświetlacz HDR o proporcjach 19,5:9 i wycięciu w kształcie kropli wody, w którym mieści się aparat do selfie. Telefon napędzany jest przez MediaTek Helio G90T, a energię dostarcza akumulator o pojemności 4500 mAh, który obsługuje szybkie ładowanie 18 W. Na wyposażeniu jest  8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci na dane

Na tylnym panelu Redmi Note 8 Pro ma 64-megapikselowy aparat  GW1 firmy Samsung, która jest połączony z 8-megapikselowym ultraszerokokątnym aparatem, 2-megapikselowym czujnikiem głębi ostrości i 2-megapikselowym obiektywem makro. Jeśli chodzi o selfie, telefon jest wyposażony w 20-megapikselową kamerę.

 Pod względem oprogramowania działa na MIUI 10 opartym na systemie Android 9 Pie.  Jeśli chodzi o łączność,, to przedstawia się ona następująco: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS / A-GPS, port podczerwieni, USB typu C i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. 

Dodaj komentarz