Redmi 8A Dual zaprezentowany. Jest tani i dobry

Redmi rozszerzyło bestsellerową serię Redmi A o zupełnie nowy smartfon Redmi 8A Dual z ulepszeniami na wszystkich frontach.

Redmi 8A Dual jest wyposażony w ogromny akumulator o pojemności 5000 mAh, co pozwala użytkownikom na długie godziny użytkowania na jednym cyklu ładowania. Redmi po raz kolejny ustanowiło standard dla lepszej obsługi klienta, wprowadzając po raz pierwszy obsługę szybkiego ładowania o mocy 18W (poprzez USB typu C) w tym segmencie cenowym, a także umożliwiając znacznie lepsze zdjęcia dzięki dwom obiektywom umieszczony na tylnym panelu – 13MP + 2MP.

Dzięki wyświetlaczowi Dot Notch HD+ o przekątnej 6,22 cala Redmi 8A Dual ma proporcje 19:9, co zapewnia ogólną ergonomię. Konstrukcja Aura Wave Grip przenosi ergonomię telefonu na zewnętrzną część obudowy, z drobnymi, teksturowanymi wzorami, które sprawiają, że niezwykle łatwo jest go chwycić, jednocześnie zmniejszając zbieranie odcisków palców do minimum.

Redmi 8A Dual wykorzystuje układ SoC Qualcomm Snapdragon 439 i jest dostępny w dwóch wariantach – 2 GB / 32 GB i 3 GB / 32 GB, wyposażony w gniazdo 2 + 1 dual SIM z dedykowaną obsługą kart microSD, która umożliwia dalsze rozszerzenie pamięci do 512 GB. Redmi 8A zachowuje popularną funkcję, która pozwala użytkownikom odtwarzać radio FM bez konieczności podłączania słuchawek.

Redmi 8A Dual będzie dostępny w wariantach kolorystycznych Sea Blue, Sky White i Midnight Grey. Wariant 2 GB + 32 GB został wyceniony na 6499 rupii indyjskich, a wariant 3 GB + 32 GB będzie dostępny za 6999 rupii indyjskich.

Dodaj komentarz