Red Magic 5G ma baterię 4500 mAh i obsługę szybkiego ładowania 55 W

Nazwa nowego telefonu Red Magic nie jest jeszcze znana. Smartfon jest nazywany Red Magic 5G. Niektóre kluczowe szczegóły telefonu pojawiły się w ostatnich raportach. Dzisiaj prezydent Nubia Ni Fei ujawnił pojemność baterii i obsługę szybkiego ładowania w urządzeniu.

Jak widać na zrzucie ekranu, Fei twierdzi, że używa telefonu Nubia Red Magic 5G od święta wiosny w Chinach, który ma wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Mówi, że telefon oferuje doskonałą wydajność wytrzymałościową, co wskazuje, że pomimo obsługi częstotliwości odświeżania 144 Hz.

Zapytał użytkowników, które z poniższych kombinacji preferują: szybkie ładowanie 100 W + akumulator 4000 mAh, szybkie ładowanie 55 W + akumulator 4500 mAh lub szybkie ładowanie 30 W + akumulator 5000 mAh.

Nubia oferowała to drugie w telefonach z poprzednimi wersjami Red Magic 3 i Red Magic 3s. Technologia szybkiego ładowania o mocy 100 W jeszcze nie osiągnęła poziomu masowej produkcji. Wygląda zatem na to, że w telefonie do gier Red Magic 5G zmieści się bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem 55 W. Oznacza to, że w porównaniu do poprzedniego modelu nadchodzący telefon Red Magic będzie miał nieco mniejszą baterię. Pomimo posiadania mniejszej baterii, telefon może oferować podobną lub lepszą wydajność niż poprzedni telefon.

Zostało już ujawnione, że telefon Red Magic 5G będzie wyposażony w potrójną konfigurację aparatu z tyłu z głównym obiektywem Sony IMX686. Według chińskiego typera telefon Red Magic 5G będzie posiadał 6,65-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD + i 12 GB pamięci LPDDR5 RAM. Telefon będzie zasilany przez platformę mobilną Snapdragon 865.

Dodaj komentarz