Realme X50t 5G pojawia się na stronie Google z kluczową specyfikacją

Seria X50 firmy Realme obejmuje już cztery smartfony, a piąty, nazwany X50t 5G, ma wkrótce do nich dołączyć. X50t 5G zdobył już kilka certyfikatów z chińskich agencji, a teraz został zauważony w Google Play Console. Lista ujawnia kilka interesujących szczegółów, w tym: SoC Snapdragon 765, 6 GB pamięci RAM, system Android 10 i ekran FullHD +.

Specyfikacje Realme X50t pojawiła się na liście konsoli Google Play, sugerując rychłe uruchomienie. Smartfon będzie częścią serii X50, który ma już kilka modeli w tym Realme X50 , Realme X50m, Realme X50 Pro,  a  Realme X50 Pro Gracz Edition. Realme X50t 5G został ujawniony z częścią specyfikacji, SoC Snapdragon 765 i wyświetlacz o częstotliwości odświeżania na poziomie 120Hz. Lista jest w większości zgodna z tym, co słyszeliśmy o smartfonie i zawiera pewne szczegóły dotyczące pamięci RAM, rozdzielczości ekranu, chipsetu i innych.

Zgodnie z listą Realme X50t 5G będzie rzeczywiście napędzany będzie przez chipset Snapdragon 765. Zostanie to sparowane z 6 GB pamięci RAM, ale spodziewamy się, że zobaczymy więcej wariantów pamięci RAM w ofercie. Smartfon będzie miał rozdzielczość FHD+ (1080 × 2400), podobnie jak zwykły Realme X50. Poza tym wykaz pokazuje, że telefon będzie działał na Androidzie 10, czego należy się spodziewać.

Premiera Realme X50t powinna odbyć się już niebawem, ponieważ telefon wyciekł kilka razy i pojawił się na liście Google Play. Jak widać ze specyfikacji, telefon nie będzie bardzo różnił się od Realme X50 5G. Największą różnicą będzie jednak sekcja aparatów, ponieważ mówi się, że X50t ma konfigurację z czterema aparatami 48 MP zamiast głównej kamery 64 MP. Oczekuje się również, że Realme X50t zostanie wyposażony w funkcję szybkiego ładowania o mocy 30 W.


Dodaj komentarz