Realme X50 5G pierwszym smartfonem firmy z modemem 5G

Realme przedstawił swój pierwszy flagowiec o nazwie X2 Pro na początku tego roku, i wyposażył go w układ Snapdragon 855+. Teraz firma dąży jeszcze wyżej i wkrótce przedstawi Realme X50 5G, CMO firmy ujawnił taką informację na Weibo.

Post Xu Qi Chase pokazał również zarys telefonu, a my możemy zobaczyć dwie kamery w lewym górnym rogu w, jak się wydaje, umieszczone w dziurce na wyświetlaczu. Oznacza to, że X50 5G będzie nie tylko pierwszym telefonem tej marki z obsługą 5G, ale także pierwszym z otworem w wyświetlaczu.

Podczas gdy przejście z X2 do X50 jest naprawdę intrygujące, Chase wyjaśnił logikę tego nazewnictwa. X oznacza linię X, która jest pionierską serią ze wszystkimi nowymi technologiami, które wdraża Realme, 5 oznacza nadchodzącą generację smartfonów 5G, a 0 to nowe początki – podobnie jak przyszłość branży telefonii komórkowej z obsługą 5G.

Realme X50 5G będzie działał zarówno w autonomicznych, jak i niestacjonarnych sieciach 5G, co oznacza łatwiejsze przejście i szerszy zasięg łączności nowej generacji. Realme ma jeszcze ujawnić więcej na temat smartfona, w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz