Realme potwierdza datę premiery Realme X2 Pro

Realme X2 Pro zostanie oficjalnie zaprezentowany na spotkaniu w Madrycie w dniu 15 października. Smartfon jest jednym z najbardziej oczekiwanych ze wszystkich w ofercie producenta, gdyż otrzyma najpotężniejszy chipset Qualcomm Snapdragon 855 Plus , ekran AMOLED i poczwórny aparat.

Smartfon może być najtańszym z wyświetlaczem o częstotliwości odświeżania 90 Hz . Inne najważniejsze atrakcje to głośniki stereo z Dolby Atmos i obsługa szybkiego ładowania 50W.

Realme ma wprowadzić na rynek Realme X2 Pro jednocześnie w Azji i Europie. Ponadto tego samego dnia firma wprowadzi na rynek europejski smartfony Realme 5 Pro i Realme X2 (przemianowana wersja Realme XT ).

Oczekuje się, że Realme X2 Pro będzie miał 6,55-calowy wyświetlacz Fluid AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz i obsługą ciemnego motywu w całym systemie. Do fotografowania telefon najprawdopodobniej będzie miał tę samą konfigurację aparatów co Realme XT / X2, z wyjątkiem obiektywu makro, który zostanie zastąpiony teleobiektywem z 20-krotnym zoomem hybrydowym. Ultraszerokokątny obiektyw oferujący pole widzenia 115 stopni rejestruje makro 2.5 mm.

Mówi się również, że Realme X2 Pro ma imponującą technologię szybkiego ładowania Super VOOC o mocy 50W, która może błyskawicznie naładować urządzenie. Pod względem oprogramowania oczekuje się ColorOS 6 na Androidzie 9 Pie. Oprócz tego telefon jest wyposażony w czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu, wycięcie w kształcie kropli wody, Bluetooth 5.0 i dwuzakresowe Wi-Fi.

Dodaj komentarz