Realme Narzo 10 i Narzo 10A nadchodzą

Realme Narzo 10 i Narzo 10A to nazwy nadchodzących telefonów z serii Narzo , a firma potwierdziła, że ​​ich premiera nastąpi 26 marca za pośrednictwem wydarzenia online, które rozpocznie się o godzinie 12:30. 

Plakat ze zwiastunem ujawnia, że ​​ten pierwszy będzie miał konfigurację z czterema aparatami w pionie, podczas gdy ten drugi będzie miał trzy kamery. Projekt Realme Narzo 10 jest podobny do niedawno zaprezentowanego Realme 6i. Podczas gdy Narzo 10A będzie dostępny przynajmniej w kolorze niebieskim i być może w wersji z poliwęglanu. Realme ujawniło także kluczowe specyfikacje Realme Narzo 10 i Narzo 10A przed debiutem.

Realme 10 będzie miał konfigurację z czterema kamerami AI 48MP z tyłu, prawdopodobnie jest to Samsung GM1 lub nowszy czujnik GM2. Realme potwierdziło również, że telefony będą dostarczane z „procesorem klasy A po raz pierwszy w Indiach”, który został stworzony do gier. Obecnie nie jest jasne, jakie są te procesory. Jeśli Narzo 10 to rzeczywiście rebranding Realme 6i, to może on zawierać helio G80. To sprawiłoby, że Narzo 10 byłby pierwszym smartfonem uruchomionym z tym SoC w Indiach.

Realme ujawni ponadto, że seria Narzo 10 będzie wyposażona w baterię 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania. Realme Narzo 10 i Narzo 10A będą również wyposażone w 6,5-calowe wyświetlacze o 89,8 procentowym stosunku ekranu do frontowego panelu i wycięciu w kształcie kropli wody, aby pomieścić kamerę do selfie. 

Teraz, gdy wiemy, że seria Realme Narzo 10 zostanie wypuszczona na rynek 26 marca, niebawem poznamy pełną specyfikację i ceny obu smartfonów. Na podstawie informacji udostępnionych przez firmę na oficjalnej stronie internetowej, Narzo 10 i Narzo 10A.

Dodaj komentarz