Realme C3 wprowadzony w nowej wersji

Realme zaprezentowało w Tajlandii nowy wariant Realme C3. Specyfikacje tajlandzkiego wariantu jest nieco inne w porównaniu z wersją wprowadzoną w Indiach. Rzućmy okiem na Realme C3 z potrójnym aparatem.

Realme C3 z potrójną konfiguracją tylnej kamery został wprowadzony do sprzedaży w Tajlandii. Urządzenie kosztuje 3999 bahtów, co w przybliżeniu przekłada się na około 130 dolarów za model 3 GB / 32 GB. Wersja z dwiema kamerami Realme C3, która została wprowadzona na rynek w Indiach, jest wyceniona na Rs 6999, czyli około 98 dolarów. Cena nowego wariantu Realme C3 jest zatem zauważalnie wyższa niż odpowiednika z podwójnym aparatem.

Nowy wariant Realme C3 otrzymał potrójną konfigurację tylnego aparatu – czujnik główny 12MP, czujnik głębokości 2MP i makroobiektyw 2MP, który umożliwia wykonanie zdjęcia obiektu z odległości 4 cm. Przedni aparat tego wariantu Realme C3 jest nadal jednostką 5 MP. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest fakt, że potrójny wariant Realme C3 ma zamontowany z tyłu czytnik linii papilarnych, czego brakuje w indyjskim modelu. 

Jak twierdzi firma, skaner linii papilarnych może odblokować urządzenie w 0,27 sekundy. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – Blazin Red i Frozen Blue.

Realme C3 jest oferowany w trzech konfiguracjach pamięci – 2 GB / 32 GB, 3 GB / 32 GB i 4 GB / 64 GB. Pamięć wewnętrzną można dalej rozszerzyć za pomocą zewnętrznej karty SD. 

 Realme C3 oferuje 6,5-calowy wyświetlacz HD+ IPS z wycięciem w kształcie kropli wody u góry. Za działanie odpowiada MediaTek Helio G70 i system operacyjny Android 10 z interfejsem Realme UI.

Jeśli chodzi o baterię urządzenia, Realme C3 jest zasilany dużą baterią o pojemności 5000 mAh. Wielkim rozczarowaniem jest fakt, że nie ma portu ładowania USB typu C i trzeba zadowolić się bardziej konwencjonalnym portem ładowania USB 2.0. Na szczęście zachowało się gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. P

Dodaj komentarz