Realme C2s po cichu zaprezentowany

Realme dyskretnie wypuścił na rynek nowy smartfon o nazwie Realme C2s w Tajlandii. To niedrogi smartfon o skromnych specyfikacjach. Telefon można teraz kupić w Tajlandii w sklepach 7-Eleven za równowartość 160 złotych.

Smartfon Realme C2s ma wycięty w romby wzór tylnego panelu z matowym wykończeniem. Smartfon ma 6,1-calowy wyświetlacz z wycięciem w kształcie kropli wody. Panel IPS LCD oferuje rozdzielczość HD+. Chipset Helio P22, który zawiera ośmiordzeniowy procesor, zasila smartfon. System operacyjny Android 9 Pie z interfejsem ColorOS 6.1 działa na urządzeniu.

Helio P22 w Realme C2s jest sprzężony z 3 GB pamięci RAM. Natywna pamięć telefonu to 32 GB. Telefon jest dostarczany z dużą baterią o pojemności 4000 mAh, ale nie ma wsparcia dla szybkiego ładowania. Na tylnym panelu jest konfiguracja z dwoma aparatami. Zawiera 13-megapikselowy obiektyw główny połączony z 2-megapikselowym czujnikiem głębi. Istnieje tryb Chroma Boost do dodawania żywych kolorów do obrazów. Do robienia selfie smartfon ma przedni aparat o rozdzielczości 5 megapikseli.

Słuchawka nie jest wyposażona w skaner linii papilarnych. Aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania, Realme C2s oferuje użytkownikowi gniazdo kart microSD. Dane techniczne są dokładnie identyczne ze smartfonem Realme C2 2020. W związku z tym Tajlandia otrzymała swoją zmienioną wersję jako Realme C2s.

Dodaj komentarz