Tak prezentuje się Ulefone Metal (wideo)

Firma Ulefone przygotowała materiał wideo z Ulefone Metal w roli głównej. Film, który znajdziecie poniżej szczegółowo prezentują nie tylko wygląd, ale także funkcje najnowszego urządzenia.

Ulefone Metal został wyposażony został w wyświetlacz charakteryzujący się przekątną 5″ i rozdzielczością HD (1280 x 720 pikseli). Moc obliczeniową zapewnia 8-rdzeniowy, 64-bitowy MediaTek MT6753 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, któremu towarzyszyć będzie 3-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM. Z kolei z myślą o wszelkiego rodzaju danych i aplikacjach użytkownika producent zaimplementuje 16-gigabajtową pamięć wewnętrzną.

Na tylnym panelu Ulefone Metal zagościł 8-megapikselowy aparat główny (Sony IMX149), wspierany przez podwójną diodę doświetlającą. Na pokładzie nie zabrakło czytnika linii papilarnych oraz pakietu rozwiązań komunikacyjnych, w tym modemu 4G LTE, czy też podwójnego slotu kart SIM. Za zasilanie odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 3050 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

Dodaj komentarz