Premiera Vivo V20 SE potwierdzona na 24 września

Vivo potwierdziło, że smartfon V20 SE zadebiutuje 24 września w Malezji. Oczekuje się, że Vivo V20 SE będzie częścią nowej serii V20, która nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana przez markę. 

Oczekuje się, że w ofercie znajdą się również smartfony Vivo V20 i V20 Pro. Podczas gdy oficjalna strona firmy nie ujawnia wielu szczegółów na temat nadchodzącego telefonu, lista Geekbench Vivo V20 SE, która została zauważona około tygodnia temu, ujawniła już możliwe specyfikacje smartfona średniej klasy. Ponadto do sieci wyciekł też szyld z serii V20, który rzekomo przedstawia konstrukcję nadchodzących telefonów.

Producent wspomina, że ​​Vivo V20 SE ma elegancki wygląd, posiada tryb Super Night, który zwiększa jasność w ciemnych warunkach oświetleniowych i oferuje ładowanie FlashCharge.

Przechodząc do grafiki ujawnionej przez PlayfulDroid, zdradza ona, że ​​smartfony Vivo V20 i V20 SE są wyposażone w 64-megapikselowy tylny aparat, 44-megapikselowy przedni aparat i oferują szybkie ładowanie 33 W. Chociaż grafika  przedstawia telefon z wycięciem w kształcie kropli wody, trudno powiedzieć, który z tych dwóch modeli, a nawet jeśli oba, będą miały taki wygląd wyświetlacza. Przypuszcza się, że telefon na obrazie z pionową konfiguracją aparatu to V20 SE, podczas gdy telefon z konfiguracją aparatu podobną do Vivo X50 ma być zwykłym V20.

Geekbench ujawniła, że ​​Vivo V20 SE jest wyposażony w uklad SoC Snapdragon 665 SoC i 8 GB pamięci RAM. Po stronie oprogramowania wykazano, że telefon działa z systemem Android 10 po wyjęciu z pudełka.

Dodaj komentarz