Pojawiły się nowe zdjęcia Meizu 15 Plus

Meizu 15 Plus to nadchodząca nowość chińskiego producenta, która ma zadebiutować z okazji piętnastolecia marki. W Internecie pojawiły się nowe zdjęcia, pokazują świetny stosunek wyświetlacza do frontowego panelu.

Smartfony z serii Meizu 15 zadebiutują z okazji piętnastolecia chińskiej firmy. Premiera została zaplanowana na wiosnę tego roku. Oczekuje się, że zadebiutują w sumie trzy urządzenia — Meizu 15, Meizu 15 Plus, także Meizu 15 lite. I choć na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji na ich temat, to jednak design Meizu 15 Plus został kolejny raz potwierdzony.

Phablet został uwieczniony na kilku nowych zdjęciach, które pokazują, w jakim kierunku zmierza chińska firma — frontowy panel ma być bowiem niemal w całości pokryty wyświetlaczem. Wyświetlaczem z zaokrąglonymi narożnikami. Muszę przyznać, że wygląda to fenomenalnie. Nad ekranem osadzona zostanie kamera do Selfie, a także szereg czujników, jak również mikrofon do rozmów.

Niestety nadal nie mamy żadnych informacji na temat zastosowanych podzespołów w nadchodzących Meizu 15, Meizu 15 Plus, także Meizu 15 lite. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje.

źródło: slashleaks

Dodaj komentarz