Podobno problem POCO F1 z wyciekającym podświetleniem zostanie rozwiązany

Indyjski oddział marki POCO opublikował oświadczenie wyjaśniające, w jaki sposób pomoże rozwiązać problem z ekranem i zarazem przyczyny jego powstawania.

Jest wielu użytkowników narzekających na problem z wyciekającym podświetleniem w smartfonie POCO F1. Z racji tego, że problem ten jest rozległy, a zarazem globalny, producent postanowił wydać specjalne oświadczenie.

Zgodnie z powyższym oświadczeniem, tylko 0,3% smartfonów POCO F1 jest narażonych na lekkie wycieki podświetlenia, a indyjski oddział zachęca swoich klientów do odwiedzenia najbliższego centrum serwisowego. Jeśli chodzi o pozostałe telefony, POCO twierdzi, że jest to problem z oprogramowaniem — kolor gradientu, który może wyglądać jak nierówne podświetlenie. Firma obiecała usunąć gradient w nadchodzącej aktualizacji MIUI 10, ponieważ ludziom się to nie podobało.

Jednak okazuje się, że jeden z użytkowników POCO F1 miał już okazję testować wersję beta MIUI 10 i tak zwany gradient jest nadal obecny. Oczywiście może być też tak, że akurat smartfon testującego zalicza się do 0,3% smartfonów lub że problem nie ma nic wspólnego z oprogramowaniem.

Dodaj komentarz