POCO X2 może być najtańszym smartfonem z wyświetlaczem 120 Hz

POCO chce zwiększyć popularność długo oczekiwanego POCO X2 w ciągu tygodnia od premiery. Najnowszy „zwiastun” potwierdza, że ​​będzie miał wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

POCO X2 to długo oczekiwany następca POCO F1, na który czekali fani i konsumenci od ponad roku. Na początku tego roku Xiaomi ogłosiło, że POCO będzie niezależną marką idącą naprzód, a wkrótce potem potwierdzono istnienie POCO X2. Światowy debiut zadebiutuje w Indiach 4 lutego.

Zdając sobie sprawę z całego szumu wokół tego telefonu, POCO chce powoli drażnić najbardziej znaczące aspekty X2 w dniach od premiery. Najnowszym potwierdzeniem jest wyświetlanie częstotliwości odświeżania 120 Hz. Wyświetlacze o wyższej częstotliwości odświeżania dopiero niedawno stały się popularne, a znając historię POCO, X2 może być jednym z najtańszych telefonów.

Drugim potwierdzonym elementem specyfikacji jest nowy czujnik Sony IMX686 dla głównego aparatu. Jest to czujnik 64MP, który wykorzystuje binowanie pikseli w celu zapewnienia obrazów 16MP. Dzięki temu POCO X2 będzie jednym z pierwszych szeroko dostępnych smartfonów z nową flagową optyką Sony. Oczekuje się, że reszta aparatów będzie zawierać ultraszeroki obiektyw, makro i czujnik głębi ostrości.

Spekulacje sugerują, że POCO X2 będzie zmodyfikowanym Redmi K30, który został ogłoszony w Chinach w grudniu. Dla porównania ma on również wyświetlacz LCD 120 Hz z konfiguracją z czterema kamerami z tyłu, a Sony IMX686 prowadzi. Z przodu znajduje się podwójne wycięcie na dwa aparaty do selfie. Zobaczymy, ile elementów POCO X2 podzieli z Redmi K30. 

Dodaj komentarz