POCO X2 dostrzeżony w Geekbench

Pod koniec grudnia 2019 roku globalny szef Xiaomi Pocophone Alvin Tse opublikował tweeta, który sugerował, że nowy telefon POCO pojawi się w 2020 roku. Tweet został natychmiast usunięty. Wcześniej w tym tygodniu Xiaomi złożyło wniosek o znak towarowy dla urządzenia POCO F2. To wskazywało na pojawienie się POCO F2 za kilka miesięcy. Co ciekawe, w Geekbench pojawiło się nowe urządzenie o nazwie POCO X2 z kilkoma kluczowymi specyfikacjami. 

Nie ma potwierdzenia na istnienie telefonu POCO X2 i wskazane jest, aby poczekać, aż do Internetu przedostają się nowe informacje.

Geekbench 5 ujawnia, że smartfon jest napędzany przez procesor Qualcomm o częstotliwości podstawowej 1,80 GHz. SoC jest sprzężony z 8 GB pamięci RAM. Zamiast nazwy chipsetu na liście znajduje się „feniksin” w polu płyty głównej.

POCO X2 był testowany z systemem operacyjnym Android 10. W teście jednordzeniowym Geekbench 5 zdobył 547 punktów. W teście wielordzeniowym odnotował wynik 1767.

W listopadzie 2019 r. deweloperzy z XDA przeprowadzili raport, w którym ujawniono niektóre kluczowe szczegóły dotyczące Redmi K30 przed jego grudniową premierą. Wtedy też w kodzie MIUI 11, odnaleziono telefon o nazwie Phoenix, który ma być wyposażony w funkcje takie jak ekran 120 Hz, boczny czujnik odcisków palców i aparat Sony IMX686. Phoenix zadebiutował jako Redmi K30 .

Nazwa kodowa Redmi K20 Pro to Raphael, a jej indyjska edycja nosi nazwę „raphaelin”. Redmi K30 nosi nazwę kodową Phoenix, a nowo zauważony POCO F2 ma przyrostek „in” w nazwie kodowej „feniksin”. Dlatego istnieje możliwość, że Redmi K30 może zostać przemianowany na POCO X2 w Indiach. Redmi K30, który ma numer modelu M191G7BI, został zauważony w bazie danych Bureau of Indian Standards (BIS). v Zatwierdzenie BIS sugeruje, że słuchawka może wkrótce przyjechać do Indii. Jednak zamiast pseudonimu Redmi K30 można go nazwać Poco X2.

Dodaj komentarz