PoCO F1 z Androidem 9.0 Pie pojawił się w Geekbench

W ubiegłym miesiącu marka POCOPHONE, należąca do Xiaomi, ogłosiła smartfon POCO F1 , swój pierwszy smartfon z systemem MIUI 9 opartym na systemie Android 8.1 Oreo. Podczas premiery firma obiecała, że smartfon otrzyma aktualizację do Androida 9.0 Pie. w niedalekiej przyszłości, która ma miejsce w czwartym kwartale 2018 roku. W związku z tym że PoCO F1 pojawił się w Geekbench, można, stwierdzić że firma znajduje się już na końcowym etapie testowania tej najnowszej wersji Androida.

Przyjrzyjmy się szczegółowo benchmarkowi. Widać, że POCO F1 zdołał uzyskać odpowiednio 2046 i 7520 punktów w testach jedno i wielordzeniowych. Te wyniki nie są z pewnością tak dobre, jak te, które widzieliśmy na tym samym urządzeniu z systemem Android 8.1 Oreo. Pamiętajmy, że firma prawdopodobnie wciąż testuje tę nowszą wersję Androida na telefonie i zwykle wymaga to więcej czasu i wysiłku inżynieryjnego, aby w pełni zoptymalizować wydajność.

Jak wspomniałam powyżej, aktualizacja do systemu Android 9.0 Pie dla urządzenia ma pojawić się w czwartym kwartale 2018 roku, ale nie ma żadnego potwierdzenia jako takiego, czy będzie to wersja beta czy też finalna.

źródło: mysmartprice

Dodaj komentarz