POCO F1 otrzymuje MIUI 10 (Global Beta 8.9.13). Aktualizacja wnosi wiele poprawek

Xiaomi udostępnia MIUI 10 Global Beta dla swojego pierwszego smartfona marki POCO – POCO F1. Aktualizacja beta przynosi bardzo istotne poprawki.

Po wydaniu stabilnej wersji =MIUI 10 Global dla Redmi Y2 i Redmi Note 5 Pro, Xiaomi wydało MIUI 10 Global Beta 8.9.13 dla POCO F1. Ponieważ jest to aktualizacja w wersji beta, użytkownicy będą musieli flashować smartfon za pomocą fastboot, do którego będzie potrzebny odblokowany bootloader. Jeśli odblokowałeś bootloader na POCO F1, możesz pobrać najnowszą wersję MIUI 10 Global Beta ROM. Zauważ, że paczka waży 2,5 GB.

Jeśli chodzi o zmiany, Xiaomi twierdzi, że nowa beta-ROM zawiera poprawki kilku problemów zgłoszonych ostatnio. Należą do nich ikony niektórych aplikacji, które nie są wyświetlane na panelu powiadomień. Chociaż nie ma jeszcze informacji o tym, kiedy stabilny ROM zostanie wydany dla POCO F1, spodziewamy się, że wkrótce rozpocznie się jego wdrażanie, ponieważ Xiaomi wydało już MIUI 10 Global w stabilnej wersji dla kilku swoich smartfonów.

Dodaj komentarz