Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Tablet Pipo W1 oficjalnie wyceniony

Tablet Pipo W1 oficjalnie wyceniony

Zaprezentowany wczoraj, Pipo W1 doczekał się oficjalnej wyceny w Chinach. Ponadto ujawniono pozostałe parametry techniczne, jak chociażby pojemność zastosowanego akumulatora. Szkoda tylko, że producent nie podzielił się z nami informacją dotyczącą daty planowanej premiery rynkowej.

Pipo W1 / fot. producenta

Pipo W1 / fot. producenta

Pipo W1 został wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz IPS wykonany w technologii G+G, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Wydajność oraz sprawną pracę systemu Windows 8.1 Pro zapewnia czterordzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail-T Z3740D o maksymalnej częstotliwości taktowania 1,8 GHz, który został wytworzony w 22-nanometrowym procesor technologicznym. Za grafikę odpowiada natomiast układ Intel HD Graphics, wspierany przez 2 GB jednokanałowej pamięci operacyjnej RAM DDR3L-RS. Na wszelkiego rodzaju dane użytkownika, producent zarezerwował SSD, którego pojemność, w zależności od wariantu wynosi 32 lub 64 GB.

Na pokładzie Pipo W1 znalazło się również miejsce dla modułu Wi-Fi 802.11, Bluetooth 4.0, modemu 3G (opcjonalnie), wyjścia HDMI, slotu microSD, akumulatora o pojemności 8000 mAh, który zapewnić ma do 8-12 godzin pracy, a także dwóch aparatów (główny 5 Mpix z autofocusem i frontowy 2 Mpix). Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 258 x 172 x 9.7 mm.

Sugerowana cena detaliczna Pipo W1 z 64-gigabajtową pamięcią, została ustalona na 1999 juanów, czyli około 1000 złotych.

źródło: pipo

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. GieKa pisze:

    No i jest powrót netbooków. Nieco ponad 3 lata temu miał premierę ASUS EeePC 1215N. Gdyby nie ogólny zachwyt iPadem i tabletami dzisiaj mielibyśmy to samo co na zdjęciu powyżej tylko wydajniejsze i bardziej dopracowane. A tak trzeba było dochodzić do tego naokoło przez tablety, stacje dokujące, etui z klawiaturami i Androida.

Dodaj komentarz