Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» PiPO T9 – 8.9″ WUXGA, 8 rdzeni i modem 3G

PiPO T9 – 8.9″ WUXGA, 8 rdzeni i modem 3G

Firma PiPO przygotowuje się do premiery kolejnego tabletu. Mowa o modelu PiPO T9, który ze względu na zastosowaną przez producenta matrycę oraz procesor, dedykowany będzie bardziej wymagającym użytkownikom.

PiPO T9 / fot. producenta

PiPO T9 / fot. producenta

Producent nie ujawnił zbyt wielu szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nadchodzącego urządzenia. Na chwilę obecną wiemy, że PiPO T9 zostanie wyposażony w 8,9-calową matrycę wykonaną w technologii IPS, na której obraz prezentowany będzie w rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli). Jednostką odpowiedzialną za moc obliczeniową oraz sprawną pracę systemu Google Android, będzie procesor MediaTek MT6592, który charakteryzującą się ośmioma energooszczędnymi rdzeniami o maksymalnej częstotliwości taktowania 2 GHz, które zbudowane zostały w oparciu o architekturę ARM Cortex-A7. Nad grafiką czuwać będzie czterordzeniowy układ Mali-450MP4 taktowany zegarem 700 MHz.

PiPO T9 / fot. producenta

PiPO T9 / fot. producenta

Potencjalni nabywcy będą mogli również liczyć na obecność aparatu głównego z diodą doświetlającą, kamery umożliwiającej przeprowadzanie połączeń wideo, Wi-Fi, Bluetooth, czy też odbiornika GPS i modemu 3G. Pozostałe parametry techniczne PiPO T9, podobnie jak data premiery i cena detaliczna, nie są znane.

źródło: pipo

Dodaj komentarz