Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» PIPO T6 – porządny budżetowy tablet

PIPO T6 – porządny budżetowy tablet

PIPO zapowiedziało, że już niebawem do ich oferty dołączy nowe urządzenie ze średniej półki. Mowa o PIPO T6 – budżetowym tablecie, który nie odstrasza swoją specyfikacją. Czy nowy PIPO ma szanse zawojować rynek swoim stosunkiem ceny do wydajności? O tym przeczytacie poniżej.

PIPO T6 / fot. producenta

PIPO T6 / fot. producenta

Producent wyposażył PIPO T6 w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jednostką napędową jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6589T. T6 jest pierwszym tabletem, w którym zastosowany został ten procesor. Jak być może już wiecie wersja MT6589T jest ulepszoną wersją MT6589, która posiada zwiększone taktowania. Na pokładzie znajdziemy 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej przeznaczonej na dane użytkownika.

T6 obsługuje zarówno sieci WCDMA jak i GSM oraz posiada wsparcie dla Dual-SIM. Na wyposażeniu znajdziemy również 5-megapikselowy aparat. Standardowo znajdziemy tutaj pełen wachlarz chińskich rozwiązań poczynając od Wi-Fi, przez GPS i Bluetooth w wersji 4.0 na USB OTG kończąc. Jak informuje producent nowy PIPO przeznaczony jest dla ludzi aktywnych, którzy bardzo często używać będą tabletu.

PIPO T6 / fot. producenta

PIPO T6 / fot. producenta

A teraz najważniejsze – PIPO T6 trafi do sprzedaży już w ciągu kilku najbliższych dni, a jego cena według zapewnień będzie oscylować w okolicach 80 – 95 dolarów. Czyni to z niego prawdziwego budżetowca, który wyposażony jest w średniej jakości podzespoły.

źródło : PIPO | gizmochina

Dodaj komentarz