Pancerny Ulefone Armor 2 z 6 GB RAM zadebiutuje na MWC 2017

Podczas tegorocznej imprezy technologicznej Mobile World Congress w Barcelonie zadebiutować ma pancerny Ulefone Armor 2, czyli następca modelu, który miałam ostatnio okazję przetestować.

Na chwilę obecną dysponujemy jedynie częściową specyfikacją techniczną. Z informacji przekazanych przez producenta wynika, że nadchodząca nowość napędzana będzie przez MediaTek helio P25, czyli 64-bitowy procesor wykonany w 16-nanometrowym procesie technologicznym, składający się z czterech rdzeni ARM Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2,5 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 1,6 GHz. Zastosowanym chipem graficznym będzie Mali-T880MP4 z zegarem 900 MHz, przy czym otrzyma on wsparcie ze strony 6-gigabajtowej pamięci RAM.

Ulefone Armor 2_2

Ulefone Armor 2 wyposażony zostanie w 16-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą doświetlającą. Producent nie zapomniał także o wsparciu dla bezstykowej technologii NFC. Na pokładzie urządzenia najprawdopodobniej będzie również czytnik linii papilarnych. Ponadto wiemy, że pyło- i wodoszczelna (IP68) obudowa Armor 2 wykonana zostanie z metalu oraz tworzywa sztucznego. Na jej obrzeżach znajdować się będzie aż sześć przycisków.

Ulefone Armor 2_3

źródło: Ulefone

Dodaj komentarz